Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 19.04.2018

Ada Fijał, Anna Dereszowska i Anna Oberc wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Co wystawiły na aukcjach?

Gwiazdy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy


Gwiazdy dla WOŚP

Kolejny finał Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Do tej szlachetnej akcji każdego roku włączają się gwiazdy, które przekazują na aukcje różne przedmioty, grają koncerty, prowadzą licytacje, kwestują i namawiają ludzi do udziału w tym projekcie. Jedną z pierwszych, która wsparła WOŚP była Anja Rubik.

Zobacz: Anja Rubik wzięła udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej pomocy. Taką propozycję ciężko będzie przebić innym gwiazdom

Teraz czas na kolejne gwiazdy i aukcje charytatywne. Anna Dereszowska, Ada Fijał, Anna Oberc i Monika Krzywkowska również przyłączyły się do tej wspaniałej akcji! Każda z nich nagrała też dodatkowo filmik, zachęcający do wzięcia udziału w licytacji.

Ada Fijał przekazała na tegoroczną aukcję WOŚP dzień na planie serialu „Barwy szczęścia”. Zwycięzca otrzyma szansę zajrzenia za kulisy produkcji serialu i spotka się oko w oko z osobami pracującymi nad produkcją: aktorami, kostiumologami, operatorami i charakteryzatorkami.

http://aukcje.wosp.org.pl/kulisy-serialu-barwy-szczescia-od-ady-fijal-i2482621

Fani Anny Dereszowskiej i aktywnego wypoczynku mogą wylicytować wspólny trening z aktorką. Do wyboru: wspólne bieganie, jazda konna lub gra w tenisa.
 
http://aukcje.wosp.org.pl/wspolny-trening-z-anna-dereszowska-i2482437?utm_source=rzeczyodserca&utm_medium=film&utm_campaign=rzeczyodserca

Jeśli ktoś chce zobaczyć, jak wygląda serial „Singielka” od kuchni, teraz będzie miał taką możliwość. Anna Oberc przekazuje na aukcję dzień na planie TVN-owskiej produkcji. Zwycięzca będzie mógł zobaczyć pracę aktorów i członków ekipy od strony, której nie widać na ekranie telewizora.

http://aukcje.wosp.org.pl/wizyta-na-planie-serialu-singielka-od-ani-oberc-i2573067

Z kolei Monika Krzywkowska przygotowała niespodziankę dla miłośników teatru. Przekazała podwójne zaproszenie na pełen magii spektakl „Jak zostałam wiedźmą”. Po spektaklu zwycięzcy będą mieli możliwość zwiedzenie kulis Teatr Studio wraz z aktorką.

 http://aukcje.wosp.org.pl/spotkanie-z-monika-krzywkowska-i-bilet-do-teatru-i2483277?utm_source=rzeczyodserca&utm_medium=film&utm_campaign=rzeczyodserca

Fani dobrego humoru również znajdą coś do siebie. WALDEMAR MALICKI zachęca do licytacji podwójnego zaproszenia na koncert Filharmonii Dowcipu 22 lutego w Warszawie. Doskonała zabawa gwarantowana!

 http://aukcje.wosp.org.pl/zaproszenie-na-koncert-filharmonii-dowcipu-i2483389

A Wy wsparliście już WOŚP?

Ada Fijał - polska premiera filmu Gwiezdne Wojny

Ada Fijał – polska premiera filmu Gwiezdne Wojny

Monika Krzywkowska pokonała raka

Monika Krzywkowska

Anna Oberc - plan serialu Singielka 2015

Anna Oberc – plan serialu Singielka 2015

Goście Pytania na Śniadanie -Anna Dereszowska

Anna Dereszowska

Wspieracie Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×