Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.02.2018

Które gwiazdy wystąpią w „Ugotowanych” tej jesieni?

Gwiazdy internetu w ugotowanych


Gwiazdy internetu w Ugotowanych

Niedługo TVN wyemituje odcinek specjalny programu Ugotowani. Tym razem od kulinarnej strony dadzą poznać się najpopularniejsi polscy Youtuberzy i blogerzy. W dobie internetu to oni, w pierwszej kolejności, stają się idolami dzisiejszej młodzieży. Ilość fanów, jaką posiadają na Facebooku lub wyświetlenia, jakie ich filmy osiągają w ciągu pierwszej doby od publikacji, mogą zawstydzić nie jedną gwiazdę.

Do kulinarnego pojedynku staną: Julia Kuczyńska (Maffashion), Paulina Mikuła (z kanału Mówiąc Inaczej), Maciej Dąbrowski (z kanału Z Dupy) oraz Marek Hoffman (znany w sieci jako Adbuster).

Już 8 listopada dowiemy się między innymi tego, kto uwielbia jeść marchewki, kim są pasożyty w sieci oraz jak uczestnicy poradzą sobie z trudnym dyktandem.

Jakich dań możemy spodziewać się po głównych bohaterach odcinka? Może jesteście ich fanami i jesteście w stanie przewidzieć, czym będą chcieli się popisać?

Zobacz: Popularny YouTuber zaprosił Dodę do swojego programu. Odpowiedziała na imprezie MTV EMA 2015 i nawiązała do Agnieszki Szulim

Gwiazdy internetu w Ugotowanych

Gwiazdy internetu w UgotowanychKomentarzy: 0


Dodaj komentarz
×