Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 19.11.2017

Kulisy festiwalu w Cannes 2017. Jakie obowiązki miała Grażyna Torbicka? Było ich sporo [WIDEO]

Grażyna Torbicka o Cannes
Cannes 2017


Grażyna Torbicka i jej codzienność na festiwalu w Cannes 2017

Grażyna Torbicka to niekwestionowana ikona stylu, ale przede wszystkim wybitna polska dziennikarka filmowa. Festiwal filmowy w Cannes relacjonowała już po raz 20. Jednak od dwóch ostatnich edycji festiwalu, do jej stałych obowiązków przybył jeszcze jeden, szczególny. Dziennikarka jest jedyną polską ambasadorką L’Oreal Paris.

Cannes 2017: Tak wyglądała urodzinowa impreza Grażyny Torbickiej. Kolacja, kwiaty i nietypowy „tort” [WIDEO]

Ekipa TVN towarzyszyła Grażynie Torbickiej podczas festiwalu w Cannes, dzięki temu wiemy jak wyglądała festiwalowa codzienność polskiej dziennikarki w Cannes:

Ten festiwal był dla mnie szczególnie wyjątkowy, byłam tu po raz 20. Jednak wcześniej przyjeżdzałam do Cannes wyłącznie jako dziennikarka, a teraz jeszcze dodatkowo jako ambasadorka L’orea Paris. Dzięki temu mogłam się poczuć jak wielka gwiazda. Miałam makijażystę i fryzjera z Paryża, to jest cudowna zabawa i bardzo przyjemne podsumowanie tych moich 20 lat.

Grażyna Torbicka na festiwalu w Cannes czuje się jak ryba w wodzie, chociaż jej dzień zaczynał się o nieludzko porannych godzinach:

Uwielbiam oglądać poranne pokazy filmowe, a potem uczestniczyć w dyskusji o danym filmie. Mój dzień w Cannes zaczynał się o 8 rano ponieważ już o 8.30 odbywała się pierwsza projekcja. Zatem biegłam z telefonem w reku czekając jeszcze na potwierdzenia od agentów gwiazd, gdzie i kiedy będę mogła z nimi zrobić wywiad.

Wyjątkowe wywiady Grażyny Torbickiej z gwiazdami

Podczas 20 festiwali w Cannes Grażyna Torbicka przeprowadziła wiele wywiadów, poznała wiele wybitnych gwiazd. W tym roku jednak dziennika przeprowadziła wyjątkowe wywiady z ikonami kina światowego, z genialną Susan Sarandon oraz z fenomenalną Julianne Moore. Obie gwiazdy są również ambasadorkami L’oreal Paris.

To było niezwykłe przeżycie! Zazwyczaj wszystkie moje wywiady telewizyjne trwają 5-6 minut, natomiast tu mogłam aż przez 20 minut rozmawiać z takimi osobowościami i cudownymi zarazem kobietami. Obie, Susan Sarandon oraz Julianne Moore są dokładnie takie, jakimi je sobie wyobrażałam. Chociaż wywiadów w swoim życiu zrobiłam bardzo dużo, ale te miały zupełnie inny charakter. To była dla mnie ogromna przyjemność.

Grażyna Torbicka relacjonowała również z Cannes uroczysty pokaz filmu Andrzeja Wajdy Człowiek z żelaza.

To był niezwykły dzień, spędziłam go w obecności Krystyny Jandy, Agnieszki Holland, Jerzego Skolimowskiego, Romana Polańskiego. Cudowny solidarny gest wybitnych polskich reżyserów,którzy w piękny sposób uczcili niedawno zmarłego wybitnego polskiego reżysera Andrzeja Wajdę.

Tak Cannes oddało hołd Andrzejowi Wajdzie! Relacja Grażyny Torbickiej z Polskiej Nocy [WIDEO]

Cannes 2017: Tak Grażyna Torbicka prezentowała się na czerwonym dywanie! Ambasadorka L’Oréal Paris jak gwiazda Hollywood [WIDEO]

Grażyna Torbicka na czerwonym dywanie

Festiwal w Cannes słynie również z czerwonego dywanu, na którym pojawiają się wybitne gwiazdy światowego kina, a także słynne ambasadorki Loreal Paris. Czasami po czerwonym dywanie czmychnie również nikomu nie znana polska celebrytka.

-Trochę mnie śmieszy, że do tego czerwonego dywanu przywiązujemy taką wagę.Sama też się na nich pojawiłam. Jednak dzięki profesjonalnej ekipie L’oral Paris moje przygotowania trwały tylko godzinę. Szybkie ustalenie co lubię, a czego nie i ekipa z Paryża natychmiast wiedziała na co może sobie pozwolić, i po godzinie czarów byłam gotowa. Moja nowa rola ambasadorki L’oreal Paris sprawiła, że nawet wyjście na czerwony dywan było dla mnie bardzo przyjemne.

Grażyna Torbicka zawsze perfekcyjnie dobiera swoje kreacje. Również w Cannes dziennikarka wyglądała fenomenalnie.

-Tym razem zaufałam Violi Piekut, która wykonała niesamowitą prace twórcza, bowiem zaproponowała dla mnie kilka pozycji,z których mogłam wybrać te najbardziej pasujące do mojego stylu. Wybrałam więc takie kreacje, w których dobrze się czułam
To wszystko co się w Cannes dzieje jest urocze, czułam się jak księżniczka. Byłam szczęśliwa gdy w pięknej sukni i w pełnym makijażu mogłam przejść się po słynnym czerwonym dywanie na znakomity film Sofi Coppoli.

Kolejny festiwal filmowy w Cannes już za rok. Dla Grażyny Torbickiej będzie to 21 wyjazd do Cannes zatem szczęśliwe „oczko”.

 

Grażyna Torbicka olśniewa w Cannes. Ambasadorka L’Oréal Paris na festiwalu będzie świętować dwa jubileusze! [WIDEO]


Źródło: Dzień dobry TVN, x-news.pl

Grażyna Torbicka - Cannes 2017, The Beguiled

Grażyna Torbicka – Cannes 2017

Grażyna Torbicka i Susan Sarandon w hotelu Martinez w Cannes 2017

Grażyna Torbicka i Susan Sarandon w hotelu Martinez w Cannes 2017

Grażyna Torbicka w blasku fleszy w Cannes 2017

Grażyna Torbicka w blasku fleszy w Cannes 2017

Grażyna Torbicka w roli ambasadorki L’Oreal Paris to dobry pomysł?Komentarzy: 8


edward | 23 czerwca 2017, 01:19

pospolita uroda, popsute zęby czy jakieś koślawe i dama cała –


GoscGość | 30 maja 2017, 03:39

Wam sie w glowach wywraca czego wy uczycie


Stachu | 30 maja 2017, 02:10

Na Torbiską sié nie nabieram ….nauczyła się cudownie pięknie fantastycznie i robi za krytyka.Barbioeaya pusta kobita !!!


Gość | 29 maja 2017, 10:57

Krzywy wsiowy usmiech krzywe zeby.


Gość | 29 maja 2017, 10:52

gościu/wo od: ‚Ona zjadła… chyba zjadłaś WŁASNY ‚ROZUM’, bo naprawdę ŚLADU PO NIM NIE WIDAĆ! HEHE… może lepiej wyślij do Torbickiej SMS-a, żeby przekazać jej jakże cenna ‚uwagę’ … nie pytam skąd to zainteresowanie, bo wiem, żeś polka, więc co ty możesz wymyślić, oprócz czepnięcia sie czegokolwiek? prędzej zeżrą cię własne kompleksy, niż tę kobietę jej zęby! no i chyba dobrze wiesz, jak to jest być ‚powiatową panią’ , tyle że mało wyrobioną:( chyba byłaś w Cannes w tym roku, co? i grzałaś zadek na ‚czerwonym dywanie’? oj polki polki… dlaczego wy jesteście takie durne i małostkowe???


Gość | 29 maja 2017, 10:39

Z dołu, jak się po dodaniu okazuje!


Gość | 29 maja 2017, 10:38

Swietnie wyglada jak na swój wiek!!naturalna kobieta, piękna!! A nie jak tę jędze z sztucznymi zębami , do koleżanki z góry pokaż swoje żeby kozo!


Gość | 29 maja 2017, 09:49

Ona zjadla wlasne zeby.Kobieto zrob cos z tymi ustami i zebami,bo w dzisiejszych czasach to obciach .
Wygladasz jak wyrobiona powiatowa pani .


Dodaj komentarz
×