Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 21.11.2017

Grażyna Błęcka-Kolska z nowym „Koglem-moglem” wybrzydza prawie jak hollywoodzka gwiazda!

Grażyna Błęcka-Kolska wspomina córkę


Grażyna Błęcka-Kolska zagra w Kogel-Mogel 3?

„Kogel-mogel” i „Galimatias, czyli kogel-mogel II” powstały ponad ćwierć wieku temu i były wielkimi hitami. Już wiemy, że fani komediowej serii za niedługo będą mogli obejrzeć jego trzecią cześć. Scenarzystka komedii Ilona Łepkowska potwierdziła bowiem, że przygotowuje się do napisania kolejnej części przygód Kasi Zawady. Łepkowska wyjawiła także, że w nowej części komedii zagra cześć jej starej obsady. Jak zapowiedziała Łepkowska, szkic fabuły już jest. A nacisk będzie położony na młode pokolenie. Scenarzystka przekonała także, że Grażyna Błęcka-Kolska, która w filmie zagrała główną bohaterkę Kasię Zawadę również pojawi w 3 serii filmu.

Oczywiście będzie Kasia, czyli Grażyna Błęcka-Kolska. Dodam, że zgoda pani Grażyny była dla mnie warunkiem rozpoczęcia jakiejkolwiek pracy. Wbrew plotkom, które się pojawiają, mieliśmy kontakt z panią Grażyną. Nawet wczoraj rozmawiałam z jej agentką. Aktorka się cieszy, że jest taki pomysł i absolutnie deklaruje chęć grania – powiedziała TVN Ilona Łepkowska.

Okazuje się jednak, że nie ruszyły jeszcze prace nad trzecią częścią hitowego filmu „Kogel-mogel”, a  Grażyna Błęcka-Kolska. stawia wygórowane warunki. Aktorka ma ogromne uwagi i kręci nosem na nowy scenariusz filmu, dzięki któremu stała się rozpoznawalna.

Zagram, jeśli scenariusz będzie dobry, a w tym przypadku musi być świetny. Trudne zadanie. Ilonie Łepkowskiej udało się przed laty zarejestrować nowy wówczas język ulicy, fantastycznie wyłapać wszelkie neologizmy, zbitki językowe, oddać ducha tamtych czasów. Dzisiaj mówimy inaczej, rzeczywistość jest kompletnie inna, ludzie się zmienili. Nie ma już tak dużych różnic między miastem a wsią. I nie ma też wielu aktorów, z którymi wtedy występowałam. Przed panią Iloną trudne wyzwanie. Ale ona lubi wyzwania – wyznała w książce „Aktorki. Odkrycia”.

Na razie Błęcką-Kolską możemy oglądać w serialu Polsatu „W rytmie serca”, gdzie gra pielęgniarkę Urbańską. Czy zagra kultowa Kasię zobaczymy już niebawem.

Grażyna Błęcka-Kolska po dwóch latach od śmierci córki ujawniła, co znalazła w jej komputerze

Grażyna Błęcka-Kolska

Grażyna Błęcka-Kolska wraca do pracy

Grażyna Błęcka-Kolska

Grażyna Błęcka-Kolska i Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn

Czy lubisz oglądać polskie filmy?Komentarzy: 3


Gość | 1 listopada 2017, 17:05

Też uważam że nie powinno się dokręcać 3 części bo to będzie niewypał, a Pani Kolska jest tak paskudna,ze dziwię się że jeszcze ktoś chce ją zatrudniać do filmu, a grać powinna nie pielęgniarkę tylko salową – bez obrazy dla tej ostatniej, no i najważniejsze jak ta kobieta się UBIERA – klękajcie narody, u mnie w lumpeksie gdzie w piątki jest wszystko po 1 zł można 100 razy lepiej się ubrać Pni Grażyno niech pani spojrzy do lustra! o ranyyyyyyy


Gość | 17 października 2017, 10:43

„Za niedługo”? Co to za zwrot? Poza tym po co kręcić kolejną część. W przypadku innych kultowych seriali/filmów to się nie sprawdziło Alternatywy4/Dylematu5, Miś/Ryś, Cztredziestolatek 20 lat później. Kultowych filmów nie powinno się profanować współczesnością!


Gość | 17 października 2017, 09:54

To wybrzydzanie, że aktorka nie chce zagrać w kiepskim filmie?!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×