Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.02.2018

Gosia Baczyńska chudnie w oczach! Na spotkaniu z Kate i Williamem zachwyciła sylwetką

Gosia Baczyńska schudła


Gosia Baczyńska sporo schudła

Gdy w kwietniu Gosia Baczyńska pojawiła się na jednej z imprez, wielu przecierało oczy z niedowierzania. Projektantka zaprezentowała nieco szczuplejszą sylwetkę niż zazwyczaj. Wyglądała rewelacyjnie i chyba tak też się czuła – rozsyłała uśmiechy i była duszą towarzystwa. Trzy miesiące później Gosia znów zachwyca i prezentuje się jeszcze lepiej niż ostatnio.

Gosia Baczyńska schudła! „Pozbyła się sporej nadwagi”

Na spotkaniu z Kate i Williamem w Łazienkach Królewskich, podczas którego księżna wystąpiła w kreacji z jej atelier, Baczyńska zwracała na siebie uwagę nie tylko świetną stylizacją. Widać było, że sporo schudła.

Jak schudła Gosia Baczyńska?

Czy to efekt mody na chudnięcie, nowa dieta, czy wymóg zdrowotny – nie wiemy. Jeszcze trzy lata temu projektantka w wywiadzie dla magazynu Viva! wyznała, że jeśli chudnie to tylko wtedy, gdy tworzy:

Martwię się, że jestem trochę za gruba. Bo to jest cena tego wszystkiego. Oczywiście mam inne wyobrażenie o sobie, nie lubię oglądać się na zdjęciach – mówiła w 2014 roku.

Efekty są w każdym razie spektakularne i wspaniałe.

Księżna Kate w Łazienkach zachwyciła w sukni polskiej marki!

Gosia Baczyńska na spotkaniu z Kate i Williamem

Gosia Baczyńska na spotkaniu z Kate i Williamem

Gosia Baczyńska na spotkaniu z Kate i Williamem w Łazienkach

Gosia Baczyńska na spotkaniu z Kate i Williamem w Łazienkach

Gosia Baczyńska dwa lata temu

Gosia Baczyńska dwa lata temu

Gosia Baczyńska zanim schudła

Gosia Baczyńska zanim schudła

Lubisz ubrania zaprojektowane przez Gosię Baczyńską?Komentarzy: 6


Gość | 27 lipca 2017, 14:32

Fajnie, że wzięła się za siebie. Ja teraz też walczę z 10 kg nadwagi. Dowożą mi fit jedzenie na cały dzień z suviboxa i jest lepiej niż się spodziewałam, bo dania są smaczne i sycące, więc nie chodzę głodna. Nie miałabym motywacji, żeby sama dla siebie gotować, a tak mam wszystko dostarczone pod same drzwi


Gość | 20 lipca 2017, 07:50

Normalnie ,jak DZIK.


Gość | 19 lipca 2017, 09:25

Na pierwszym zdjeciu ma gebe jak D..a.


Gość | 18 lipca 2017, 20:53

I tak wyglada jak kupa!


Gość | 18 lipca 2017, 16:23

No tak w Polsce to każdy wiedziałby u kogo zrobiła odsysanie, dlatego zrobiła to za granicą.. jeszcze kilka większych zleceń i za tą kasę będzie total fit 😉


Miśka | 18 lipca 2017, 15:37

no i pięknie, że się w koncu wzięła za siebie! Wygląda super! Ciekawe, jaki ma sposób? Może bierze iqacai? To by wyjaśniało tak duży spadek wagi w krótkim czasie 😉 Ciekawe, czy już koniec kuracji, czy będzie jeszcze walczyć 🙂 Byleby nam nie zniknęła ;p bo jej kreacje są przepiękne!


Dodaj komentarz
×