Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 23.01.2018

Gosia Andrzejewicz ostrożniejsza niż zwykle! O czym nie chce mówić piosenkarka?

Gosia Andrzejewicz


Gosia Andrzejewicz nie lubi dzielić się swoją prywatnością z mediami!

Niegdyś szczerze mówiła o swoim życiu, teraz nie chce zdradzać intymnych szczegółów, które jej dotyczą. Dobrze wszystkim znana artystka Gosia Andrzejewicz na początku swojej kariery była otwarta i chętnie dzieliła się w wywiadach swoimi przemyśleniami. Jak jest teraz?

Od kiedy piosenkarka urodziła syna przykłada większą wagę do tego, co mogłaby powiedzieć publicznie, a o swoim związku z Arturem Kamińskim i doświadczaniu macierzyństwa nie informuje w ogóle. Kiedy na świat przyszedł Mateusz, wokalistka nie zdecydowała się na upublicznienie jego zdjęcia w mediach społecznościowych oraz odmówiła wspólnej sesji zdjęciowej z mężem.

Zdarzają się również niewygodne pytania od dziennikarzy, na które Gosia stanowczo nie odpowiada, mówiąc w wywiadzie z Newseria Lifestyle:

Na tematy intymne, o seksie, na pewno nie odpowiem, te pytania w ogóle odpadają

Mimo, że gwiazda ma świadomość jak wygląda jej zawód, dość często zadaje się jej takie pytania. Uważa je jednak za przekroczenie pewnych granic i naruszenie jej prywatności.

Oczywiście prawo dziennikarza jest takie, że może zadawać każde pytanie, jakie chce. Ale prawo odpowiadającego jest takie, że może nic nie powiedzieć, nie skomentować.

Podczas taki rozmów odpowiada krótkim „no comment”!

Zobacz: http://look.jastrzabpost.pl/look/stylizacje-look/gosia-andrzejewicz-zmienila-fryzure-zdjecia_417299.htmlGosia Andrzejewicz ma nową fryzurę! Wygląda jak Marcelina Zawadzka

Gosia Andrzejewicz w nowej fryzurze

Gosia Andrzejewicz w nowej fryzurze

Jesteś fanem Gosi Andrzejewicz?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×