Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.03.2018

Gigi Hadid i Zayn Malik rozstali się! Para wystosowała oficjalne oświadczenie. Co się stało?

Zayn i Bella Hadid rozstali się


Zayn Malik i Gigi Hadid zerwali ze sobą

Zayn Malik i Gigi Hadid spotykali się od listopada 2015 roku. Już w czerwcu 2016 roku pierwszy raz media informowały o tym, że para przeżywa pierwszy poważny kryzys, a nawet, że zdecydowała się rozstać. Ku radości fanów Zayn i Gigi szybko się pogodzili. Niestety wszystko wskazuje na to, że obecnie para zakończyła swój związek.

Zayn i Gigi wydali oficjalne oświadczenie, sugerujące że nie są już parą. Po ponad dwóch latach związku, były członek One Direction oraz popularna top modelka, podjęli decyzję o rozstaniu:

 Faktycznie Gigi i Zayn zerwali, ale rozeszli się w dobrych stosunkach, wspierają się i szanują. Ich kariery i relacja powodowały mnóstwo stresu, z którym sobie nie radzili. Na razie to zdecydowany koniec. Może kiedyś się jeszcze zejdą, ale na razie to nie jest ten czas – wyznała osoba z bliskiego otoczenia pary w rozmowie z The Sun.

Zayn opublikował wzruszające oświadczenie jako pierwszy na swoim Twitterze. Muzyk napisał, że tworzył z Gigi szczęśliwy związek i zawsze będzie darzył ją ogromnym szacunkiem oraz traktował, jak przyjaciela. Malik ma ogromną nadzieję, że fani okażą w tym szczególnym dla niego momencie odpowiednio dużo zrozumienia obu stronom i uszanują ich prywatność.

Po tweecie przystojniaka głos zabrała również Gigi. Hadid oświadczyła, że jest ogromnie wdzięczna za miłość, a także lekcję życia,  jakiej doświadczyła, będąc w związku z Zaynem. Dodała również, że życzy mu jak najlepiej i nie przestanie go wspierać, darząc niezmiennie ogromnym szacunkiem.

Warto dodać, że fani pary zauważyli, również, że Zayn Malik przestał obserwować Gigi Hadid i jej mamę na Instagramie! Warto dodać, że w jednym z niedawnych wywiadów Yolanda Hadid przyznała, że Zayn jest dla niej jak syn.

Zatem oczekiwanego ślubu Zayna Malika i Gigi Hadid raczej nie będzie. Została za to wspólna, piękna sesja pary dla Vogue’a.

Elegancki Zayn Malik podbija ulice Nowego Jorku! W tej stylizacji wygląda jak z katalogu

Poznajecie? Słynne siostry na okładkach „Vogue’a” wyglądają jak klony Kardashianek!

Oto ona! Kuzynka Belli i Gigi Hadid trzęsie modelingiem plus size! Kocha pokazywać swoje pełne kształty!

Czy Gigi Hadid i Zayn Malik tworzą dobraną parę?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×