Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 11.12.2017

Ciężarna dziewczyna Cristiano Ronaldo pozuje w pięknej białej sukni. Z zaokrąglonym brzuszkiem gorąca Hiszpanka wygląda pięknie! Na zdjęciu jest ktoś jeszcze!

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez w ciąży


Georgina Rodriguez w białej sukni z synem Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo już niedługo, po raz czwarty zostanie ojcem. Tym razem jednak jego kolejnego potomka nie urodzi surogatka. Bo choć boski Cristiano ma już troje dzieci, to jednak za każdym razem na świat sprowadzała je anonimowa, wynajęta tylko w tym celu matka. Najpierw w 2010 roku piłkarzowi urodził się syn Cristiano Ronaldo junior.

Zaledwie 29 czerwca tego roku na świat przyszły też bliźniaki piłkarza – Eva i Mateo. Jak się okazało kilka tygodni temu, Cristiano już spodziewa się swojego kolejnego dziecka. Tym razem urodzi je jego dziewczyna, Georgina Rodriguez.

Wspaniałe wieści! Cristiano Ronaldo niechcący potwierdził ciążę swojej pięknej partnerki!

O tym, że Georgina Rodriguez jest w ciąży, plotkowano już do jakiegoś czasu. Sam Ronaldo długo nie chciał rozmawiać z mediami na temat stanu błogosławionego swojej partnerki, aż do spotkania z dziennikarzem gazety El Mundo, kiedy wymknęło mu się jednak, że faktycznie po raz kolejny ma zostać ojcem. Ciążę potwierdzała oficjalnie również Georgina, która pokazała ciążowy brzuszek na okładce hiszpańskiego magazynu Hola!, a w wywiadzie potwierdziła, że jest w ciąży z Cristiano, który już nie może doczekać się swojego kolejnego potomka. Co więcej, modelka zdradziła, że urodzi dziewczynkę.

Piękna dziewczyna Cristiano Ronaldo w ciążowej sesji! Pokazała zaokrąglony brzuszek i zdradziła płeć dziecka! Mamy zdjęcia!

Cena sławy

Cristiano Ronaldo wreszcie znalazł świetną kandydatkę na żonę. Georgina Rodriguez jest nie tylko oszałamiająco piękna, ale i złapała dobry kontakt z synem i matką gwiazdora, z czym problem miała jego poprzednia ukochana Irina Shayk.
Georgina pokazała się ostatnio na zdjęciu z ukochanym i jego dziećmi. Teraz możemy ją podziwiać w pięknej białej sukni w towarzystwie starszego syna Cristiano Ronaldo.

Cristiano Ronaldo został ojcem! Dzieci zobaczył dopiero dwa tygodnie po urodzeniu, ale od razu zrobił zdjęcie i pokazał twarze swoich bliźniąt!

Hiszpanka, w przeciwieństwie do znanej na świecie Iriny – poprzedniej partnerki gwiazdora, przed związaniem się z Portugalczykiem nie miała statusu wielkiej gwiazdy, nie jest światowej sławy modelką czy celebrytką i jeszcze do niedawna pieniądze na życie zarabiała pracą jako asystentka sprzedaży. Przez związek z Ronaldo musiała jednak odejść! Do stycznia pracowała jako ekspedientka w markowym butiku Gucci. Potem zajęła się pracą w salonie Prady, w którym według dziennika „El Mundo” zarabiała 1600 euro. Z obu tych prac musiała jednak odejść ze względu na popularność jaką zaczęła budzić od kiedy spotyka się z Ronaldo!

Zobaczcie jak pięknie wygląda z brzuszkiem!

Cristiano Ronaldo pokazał rodzinny portret! Pozuje ze wszystkimi dziećmi i ciężarną partnerką

 

Georgina Rodriguezw białej sukni z synem Cristiano Ronaldo

Georgina Rodriguezw białej sukni z synem Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo z całą rodziną

Cristiano Ronaldo z całą rodziną

Cristiano Ronaldo z dziwwczyną i z dzieckiem

Cristiano Ronaldo z dziwwczyną i z dzieckiem

Czy chciałbyś odwiedzić hotel Cristiano Ronaldo?Komentarzy: 1


RGość | 31 sierpnia 2017, 08:14

Jakieś smutne oczy wybranka ma?!!


Dodaj komentarz
×