Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 20.03.2018

Georgina Rodriguez kwitnie po porodzie! Urodziła 3 dni temu i już wróciła do formy!

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez są zaręczeni


Georgina Rodriguez po porodzie

Cristiano Ronaldo i jego dziewczyna, 22-letnia hiszpańska modelka Georgina Rodriguez, dwa dni temu podzielili się z fanami wiadomością, że na świat przyszła ich córeczka, którą nazwali Alana Martina. Najlepszy piłkarz świata niemalże od razu wrzucił na Instagrama przesłodkie zdjęcie ze szpitala z synem Cristiano Juniorem i nowo narodzoną dziewczynką, którą trzyma w ramionach szczęśliwa Georgina.

Okazuje się, że para zupełnie nie zamierza kryć się ze swoim szczęściem. Kilka godzin temu na Instagramie Georginy wylądowało kolejne zdjęcie z bobasem. Tym razem panie są we dwie, Georginia przytula malutkie zawiniątko siedząc na kanapie i imponuje długimi nogami, pośród koszów z kwiatami.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy.

Cristiano Ronaldo pochwalił się czwartym dzieckiem! Znamy imię i płeć!

Ciężarna Georgina Rodriguez będzie zrozpaczona! Jej ukochany Cristiano Ronaldo nie upilnował rozporka i ZDRADZIŁ ją z 21-letnią gwiazdką?!

Rodzinna sielanka Cristiano Ronaldo! Georgina Rodriguez dumnie eksponuje ciążowe krągłości

Czy Cristiano Ronaldo jest seksowny?Komentarzy: 1


karolka | 15 listopada 2017, 20:39

Ładna jest, ale ma w tej swojej urodzie coś, co nie za bardzo mi się podoba. Ale najważniejsze, że jemu podoba się na tyle, że jest 1 kobietą, z którą będzie miał dziecko 😉 Świetnie dziewczyna wygląda, nie ma obaw, że zostało coś po ciąży, jakieś niechciane kilogramy i że iqgreen będzie potrzebne 😉 Poza tym to wyglądają na szczęśliwych i oby tak już zostało.


Dodaj komentarz
×