Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 13.12.2017

George Michael 48 godzin przed swoją śmiercią wyjawił kto był jego życiową miłością! Tego się nikt nie spodziewał! [WIDEO]

George Michael partner


George Michael kochał Anselmo Feleppa

W sieci pojawił się zwiastun biograficznego dokumentu o George’u Michaelu George Michael: Freedom. Jest to ostatnie dzieło zmarłego w grudniu 2016 roku muzyka.

Film George Michael: Freedom to biograficzny dokument o życiu i karierze artysty. Premiera nastąpi w przyszłym tygodniu na antenie kanału Channel 4. W filmie pojawią się jego zaskakujące wypowiedzi. George Michael stwierdził w wywiadzie, że jego życie „było stratą czasu i marnowaniem wysiłku”. Film ten jest ostatnim dziełem Michaela. Muzyk miał pracować nad nim jeszcze 48 godzin przed śmiercią. W dokumencie tym wypowiadają się m.in. Liam Gallagher z Oasis czy Elton John.

George Michael w ciągu ostatnich siedmiu lat życia przespał się aż z… 500 mężczyznami! A gdyby tego było mało…

Dokument Freedom, będzie można obejrzeć w Polsce już 1 listopada na Canal+. Jest on poświęcony muzyce oraz największej miłości artysty:

Wśród 160 tys. ludzi on stał pod sceną po mojej prawej stronie i od razu przyciągnął mnie wzrokiem, Przykuwał moją uwagę na tyle, że nie mogłem chodzić na tamtą stronę sceny, rozpraszałem się i wiedziałem, że mogę zapomnieć słów, był przeuroczy. Od tamtego momentu wiedziałem, że ten człowiek będzie częścią mojego życia – powiedział George Michael zdradzając, że chodzi o Anselmo Feleppa.

Dokument jest jest ogromnym ciosem dla wieloletniego partnera George’a Michaela, aktora filmów porno – Fadiego Fawaza, bowiem jak się okazało to nie on był miłością życia piosenkarza.

George Michael poznał tego jedynego, gdy miał 27 lat. Wkrótce potem okazało się, że Anselmo Feleppa jest chory. Ukochany artysty zmarł kilka lat po ich poznaniu się. Michael nigdy nie pogodził się z jego śmiercią.

Szokujące słowa byłego kochanka George’a Michaela! „Kochał to! Nigdy mu nie odmawiałem!”

Film George Michael: Freedom – trailer

Anselmo Feleppa i George Michael byli parą

Anselmo Feleppa i George Michael byli parą

Fadi Fawaz i George Michael

Fadi Fawaz i George Michael

Fadi Fawaz i George Michael

Fadi Fawaz i George Michael

Najlepsza piosenka George’a Michaela to…Komentarzy: 8


GośćEwa | 9 grudnia 2017, 19:30

Szkoda wielka że już nie zaśpiewa na żywo….cudowny głos,cudowny męźczyzna.Po śmierci przyjaciela stracił to co kochał. …I pewnie sens życia….Szkoda tylko że brakło przyjaciół w jego życiu aby go uchronić przed tak przedwczesną śmiercią .W młodości mej był moją miłością ❤


KGość | 15 października 2017, 00:03

Niech mu dadzą sokoj szkoda że był gejem


Gość | 14 października 2017, 18:38

Ja podchodzę do tych rewelacji z dystansem.


Sacristan | 14 października 2017, 14:01

Jego życie po śmierci Anselmo załamało się. Ta śmierć jego największej miłości życia dobila GM. Tracił powoli sens życia. Tęsknota i ból wewnętrzny osłabiły jego serce na tyle, że wkoncu przestało bić. W moim życiu spotkało mnie niemal dokładnie to samo co GM. Wiem jak to jest. Różnie się od GM tylko tym, ze jeszcze żyje.


Aga-fanka George'a Gość | 14 października 2017, 09:14

No.Bardzo rzetelny artykuł na stałym, żenującym poziomie,jaki od lat serwuje nam Jastrząb.


gmGość | 14 października 2017, 08:41

Jezu, skąd Wy bierzecie te bzdury. Rzeczywiście, szokujące! 😁😁😁 To, że Anselmo był miłością życia George’a jest wiadomo id zawsze. Mówił o tym w licznych wywiadach, można było przeczytać w RZETELNYCH artykułach i niografiach, że śmierć Anselmo i mamy George’a złamała mu życie i nigdy się z tym nie pogodził.
Powstały najpiękniejsze piosenki świata dla Anselmo, zawarte w genialnym albumie Older z 97 r. Więc skąd Wy te bzdury bierzecie???
Nawet nie wiecie, że Fadi, owszem był przez ostatnie kilka lat, ale drugim najważniejszym partnerem George’a był Kenny Goss, którego poznał w 96 roku, który wspierał go po śmierci ukochanej mamy, z którym był w związku 13 lat. I kochali się, choć była to inna miłość, niż do Anselmo. Poza tym ów Fadi był aktorem przed poznaniem George’a później był stylistą gwiazd.
I przestańcie pisać o tych 500 partnerach seksualnych, bo niedobrze już się robi.
Ciekawe, kiedy miałby czas na pisanie muzyki, koncery, ciężką chorobę i normalne życie?
Piszecie te bzdury, a durna, bezmyślna gawiedź łyka bez zastanowienia.
Może trochę rzetelności by się przydało?


hiv | 13 października 2017, 20:28

„George Michael w ciągu ostatnich siedmiu lat życia przespał się aż z… 500 mężczyznami! A gdyby tego było mało…” PATOLOGIA!!!


hiv | 13 października 2017, 20:28

„George Michael w ciągu ostatnich siedmiu lat życia przespał się aż z… 500 mężczyznami! A gdyby tego było mało…” PATOLOGIA


Dodaj komentarz
×