Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 11.12.2017

Mamy zdjęcia bliźniąt Georga i Amal Clooney! Maluszki są przesłodkie!

Amal George Clooney dzieci


Dzieci George’a i Amal Clooneyów

4 lata temu świat wstrzymał oddech. Najprzystojniejszy kawaler Hollywood George Clooney oświadczył się pięknej Amal Alamuddin. Libańska prawniczka, specjalizująca się w prawie międzynarodowym i prawach człowieka, 6 czerwca 2017 r. urodziła bliźnieta: Ellę i Alexandra. Dzisiaj aktor – jak to określił jego przyjaciel i dziennikarz Stephen Galloway – chodzi niewyspany, ale bez wątpienia jest szczęśliwy. Cieszy się „ciepłym dźwiękiem płaczu swoich dzieci”. Zakopany w pieluchach Clooney wraca myślami do dnia, gdy dowiedział się, że zostanie podwójnym tatą.

Lekarz zaczął: „O, widzę jedno. Ucieszyłem się, a on w tej chwili rzucił: „I jest drugie”. Zdębiałem. Siedzieliśmy tam gapiąc się w kawałek papieru, a ja powtarzałem sobie, że to niemożliwe – relacjonuje.

George był wtedy grubo po 50-ce, Amal miał 39 lat.

Zdaję sobie sprawę, że urodziłam dość późno – mówi w rozmowie z „The Hollywood Reporter”.

Ona i George nie planują już raczej powiększania rodziny. Cieszą się dwójką, którą już mają. Artysta przekonuje, że bycie ojcem to część jego DNA. Clooney jest zatem zaprzeczeniem wszystkiego, w co przez lata wierzył. Miał przecież opinię łamacza damskich serc, którego nikt nigdy nie przekona do stałego związku, ani tym bardziej do małżeństwa. W 2013 r. spotkał Amal. Sprawy potoczyły się błyskawicznie, bo po zaledwie pół roku randkowania, para się zaręczyła. Najpierw jednak aktor musiał swoje „odklęczeć”, dokładnie przez 20 minut. Reszta jest historią.

Czujni paparazzi kolejny raz zrobili zdjęcia dzieci słynnej pary. Zobaczcie jakie słodkie maluszki!

Będzie SKANDAL! George Clooney pozywa magazyn za nielegalną publikację zdjęć swoich dzieci! Mamy oświadczenie aktora!

Pierwsze zdjęcia dzieci George'a i Amal Clooney

Pierwsze zdjęcia dzieci George’a i Amal Clooney

George Clooney i Amal Alamuddin pozwą magazyn Voici za publikację zdjęć ich dzieci.

George Clooney i Amal Alamuddin pozwą magazyn Voici za publikację zdjęć ich dzieci.

George Clooney i Amal Alamuddin pozwą magazyn Voici za publikację zdjęć ich dzieci.

George Clooney i Amal Alamuddin pozwą magazyn Voici za publikację zdjęć ich dzieci.

Czy George i Amal Clooney pasują do siebie?Komentarzy: 1


Vappy | 11 września 2017, 21:00

Urodziła dość późno, ale sylwetkę po późnej ciąży ma super! Moja mama też urodziła jak miała 39 lat, ale u niej z sylwetką musiało sobie iqgreen radzić, bo trochę jej zostało po ciąży. Ale teraz już jest przy swojej wadze, nawet wygląda lepiej, bo zaczęła przywiązywać wagę do brzucha i coś tam sobie ćwiczy. A Pani Amal nie brakuje niczego. Jest po prostu idealna.


Dodaj komentarz
×