Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 11.12.2017

Goście weselni Agnieszki Radwańskiej balują w luksusach aż do niedzieli!

Gdzie wesele Radwańskiej i Celta?


Wesele Agnieszki Radwańskiej potrwa aż do niedzieli

Wesele Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta odbyło się w sobotę. Zatem nasza najlepsza tenisistka jest już po nocy poślubnej! Jednak jak się dowiedzieliśmy, zaproszeni goście weselni będą się bawić jeszcze cała niedzielę.

Przypomnijmy, ze wśród zaproszonych pojawiło się wiele znamienitych gwiazd światowego tenisa. Oczywiście nie mogło zabraknąć przyjaciółek Agnieszki i Dawida czyli słynnej Caroline Wozniacki oraz Angelique Kerber. Rodzynkiem jest Jerzy Janowicz, który przybył ze swoją dziewczyną Martą Domachowską. Są również Ela Romanowska, Ula Radwańska oraz wielu innych zacnych gości. W takim doborowym towarzystwie z pewnością wczorajsza zabawa trwała do białego rana.

Partnerka Jerzego Janowicza pokazała zdjęcia z wesela Agnieszki Radwańskiej! Tak bawili się goście [GALERIA]

Gdzie odbyło się wesele Radwańskiej?

Wesele Radwańskiej odbywa się w Hotelu Dwór w Tomaszowicach pod Krakowem. Odbywa – bowiem Agnieszka cały obiekt zarezerwowała na wyłączność od piątku aż do niedzieli. Dla gości weselnych przygotowano bogate menu oraz wyjątkowe atrakcje, m.in. występ kabaretu Koń Polski.

Jak dowiedział się Fakt, państwo młodzi wynajęli również ochroniarzy! Zatem wiadomo, że nikt nie zakłócił spokoju gości oraz państwa młodych podczas zabawy weselnej.

Seksowne gwiazdy światowego tenisa pojawiły się na ślubie Agnieszki Radwańskiej! Przebiły pannę młodą?

Wynajęty przez Radwańską Hotel Dwór w Tomaszowicach pod Krakowem to zabytkowy, atrakcyjnie odrestaurowany XIX-w zespół dworsko-parkowy, funkcjonujący jako nowoczesny obiekt konferencyjno-hotelowy, stanowi miejsce organizacji przyjęć okazjonalnych, imprez plenerowych oraz wydarzeń kulturalnych. Jest idealną bazą do zwiedzania Krakowa oraz Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Wszystkie obiekty otoczone są malowniczym parkiem i sąsiadują z klasycystycznym dworem polskim. Starodrzew parku, orientalna altana oraz zielone tereny wokół, umożliwiają organizację pikników, spotkań plenerowych oraz zajęć integracyjnych i sportowych.

Ślub Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta. Wśród gości nie zabrakło gwiazd [GALERIA]

W jakim hotelu śpią goście Agnieszki Radwańskiej?

Hotel posiada 85 miejsc noclegowych oraz luksusowe apartamenty w Domku gościnnym w sąsiedztwie Dworu. Pokoje wyposażone są w łazienkę, mini-barek, telefon, TV-Sat. oraz WIFI. W hotelu znajduje się przytulna restauracja, letnie hiszpańskie patio z fontanną, przestronne foyer oraz bar czynny całą dobę. Hotel posiada komfortowe wnętrza odrębnych obiektów: Oranżeria oraz Galeria Panorama oraz zabytkowy Spichlerz. Zatem zgromadzeni goście weselni z pewnością nie będą się nudzić.

Podróż poślubną państwo młodzi będą musieli jednak odłożyć na później.

Ślub traktujemy jako jedną ze spraw do załatwienia. Znajomi już pytają, gdzie spędzimy miesiąc miodowy, a ja przecież zaraz po ceremonii wrócę na kort – mówiła Agnieszka w niedawnym wywiadzie dla Gali.

Jeszcze raz Młodej Parze składamy najserdeczniejsze GRATULACJE!

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt już po ślubie! Mamy zdjęcia z ceremonii! Zobaczcie jej suknię ślubną [GALERIA]

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt po ślubie

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt po ślubie

Wynajęty przez Radwańską Hotel Dwór w Tomaszowicach pod Krakowem

Wynajęty przez Radwańską Hotel Dwór w Tomaszowicach pod Krakowem

Wynajęty przez Radwańską Hotel Dwór w Tomaszowicach pod Krakowem

Wynajęty przez Radwańską Hotel Dwór w Tomaszowicach pod Krakowem

Wynajęty przez Radwańską Hotel Dwór w Tomaszowicach pod Krakowem

Wynajęty przez Radwańską Hotel Dwór w Tomaszowicach pod Krakowem

Czy kibicujesz Agnieszce Radwańskiej?Komentarzy: 1


Gość | 24 lipca 2017, 16:14

TomaszOwicach, nie TomaszEwicach…


Dodaj komentarz
×