Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Pamiętacie słynną Milenę z filmu Galerianki?! Aktorka przeszła niezłą metamorfozę i ciężko ją dzisiaj rozpoznać

Dagmara Krasowska przeszła dużą metamorfozę


Dagmara Krasowska przeszła dużą metamorfozę

W 2009 roku film Katarzyny Rosłaniec Galerianki wywołał duże zamieszanie w mediach. Od samego początku zdania na temat obrazu były bardzo podzielone. Jedni zachwycali  się prawdą ukazaną w kinowym hicie, natomiast inni zarzucali twórcom Galerianek zakłamanie rzeczywistości i skrzywiony obraz współczesnej młodzieży.

Mimo mieszanych opinii, film wylansował nowe twarze, które dostały swoje pięć minut w show-biznesie. Mowa tutaj o Dominice Gwit oraz Annie Karczmarczyk, która wygrała jedną z ostatnich edycji Tańca z gwiazdami w Polsacie. Jak się okazuje, nie wszystkie aktorki zdecydowały się „pociągnąć” dalej swoja filmową karierę. Dagmara Krasowska, która wcieliła się w postać zadziornej Mileny, postanowiła pójść własnymi ścieżkami.

Dziś gwiazda Galerianek ma 27 lat i przeszła niesamowitą metamorfozę. Obecnie Dagmara jest szczęśliwie zakochana, poświęca dużo czasu na podróże z ukochanym.

Żałujecie, że zrezygnowała z gry na dużym ekranie?

Niesamowita przemiana Gosi Baczyńskiej trwa! Na Paszportach Polityki 2018 zachwyciła szczuplejszą sylwetką

Sroga mentorka z „Projekt Lady” zmieniła się w demona seksu! Wystarczyło, że odwiedziła fryzjera i już wygląda niczym Sharon Stone!

49-letnia gwiazda sporo schudła! Swoją wielką metamorfozą zaniepokoiła tabloidy! „To anoreksja!”

Czy Dominika Gwit powinna ponownie schudnąć?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×