Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 23.01.2018

Tylko Kris Jenner mogła to wymyślić! Z napadu na Kim Kardashian chce zrobić biznes

Kris Jenner wyzwała Kim Kardashian


Film o napadzie na Kim Kardashian w Paryżu

To są naprawdę jakieś żarty albo bardzo nowoczesna szkoła tego, jak się robi pieniądze! Podczas kiedy Kim nadal w traumie nie wrzuca zdjęć na Instagrama, jej przygnębione siostry z poważnymi minami opowiadają w telewizji o tym, jak ciężko celebrytka przechodzi ostatnie wydarzenia i tylko Kanye West uciekł do pracy, momager Kris Jenner postanowiła przekuć złe doświadczenia w dobre, albo przynajmniej w cyfry na koncie.

RadarOnline donosi, że przedsiębiorcza mamusia skłania się ku pomysłowi zrobienia filmu o napadzie na Kim w Paryżu!

Ona rozpaczliwie próbuje stworzyć szkic scenariusza filmowego, żeby go złożyć w wytwórniach filmowych. Widzi ten film jako ekskluzywny i sexowny thriller, który mógłby konkurować z The People v. O.J. Simpson: American Crime Story, a w obsadzie samych pierwszoligowych aktorów. Jeśli chodzi o postać Kim, to wymyśliła sobie że zagra ją albo Mila Kunis albo Natalie Portman

Jeżeli chcielibyśmy skomentować te newsy to musielibyśmy zacząć od tego, co myślimy o całym napadzie, potem o Kris jako matce, potem o takim scenariuszu, a na sam koniec musielibyśmy wspomnieć, co myślimy o Mili Kunis czy Natalie Portman grających wiecznie rozebraną zajętą tylko robieniem selfies, pretensjonalną Kim z wielkim tyłkiem, więc nic nie skomentujemy. Ale Wy jak macie ochotę to śmiało, podzielcie się z nami, co myślicie o tym pomyśle?

Zobacz: Kim Kardashian przerwała milczenie od czasu napadu w Paryżu! Dodała post, który… szybko usunęła! [SCREEN]

Kim Kardashian z obrożą na szyi i prześwitującej sukience

Powstanie film o napadzie na Kim Kardashian w Paryżu

Lubisz styl ubierania się Kim Kardashian?Komentarzy: 1


Gość | 3 listopada 2016, 11:42

Nikt nie chce komentować a wszyscy by obejrzeli.


Dodaj komentarz
×