Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.03.2018

Wyznanie Filipa Chajzera wyciska łzy. Opowiedział o życiu po śmierci syna

Filip Chajzer śmierć syna


Filip Chajzer o życiu po śmierci syna

Dzień, w którym Polskę obiegła wiadomość o śmierci syna Filipa Chajzera był bez wątpienia trudny, zwłaszcza dla fanów dziennikarza, o samym zainteresowanym nie wspominając. Żaden rodzic nie powinien przeżywać podobnego dramatu – dziesięcioletni synek Filipa, Maks, zginął w wypadku samochodowym pod Płońskiem, a życie dziennikarza przewróciło się do góry nogami.

Trzy lata minęły, Chajzer zdobył serca swoich fanów bezinteresownością i optymizmem, którym zaraża wszystkich mających z nim styczność, ale cień tragedii nadal czai się nad jego głową.

W rozmowie z Vivą! Filip wyznał, że poradzenie sobie ze śmiercią Maksa było najtrudniejszą rzeczą, jaką przyszło mu zrobić w życiu:

Wykonałem gigantyczną pracę. Nie tylko ja, ale też ludzie, którzy się mną zajmowali, którzy nadal się mną zajmują, rodzina, przyjaciele. Uprzedzając kolejne pytania – rozdrapywanie tego tematu nie jest jeszcze chyba najlepszym pomysłem. Dla swojego zdrowia psychicznego staram się o tym nie pamiętać. Do wszystkiego trzeba w życiu dojrzeć. Jestem na etapie osiągnięcia równowagi. Oczywiście każda krytyka, każdy hejt ma swoje granice. Jeśli ta granica zostaje przekroczona, to rzeczywiście zdarza się, że puszczają i nerwy. Na szczęście coraz rzadziej – wyznał dziennikarz.

Fortuna na szczęście się odwróciła, a Filip znów jest szczęśliwym ojcem. Kilka miesięcy temu na świecie pojawił się jego synek, dom, w którym uwije gniazdko z ukochaną jest niemal ukończony, a wszystko jest na dobrej drodze do tego by dziennikarz odnalazł spokój i stabilizację, których tak potrzebuje.

Pozostaje mu tylko pogratulować. Niewielu dałoby radę zrobić to, co on – stanąć na nogi i skupić się na pomocy innym.

Polonez Filipa Chajzera z aukcji WOŚP został wylicytowany za gigantyczną sumę! Kupił go polski milioner!

Filip Chajzer ponownie wywołał burzę w internecie! Tym razem na skalę międzynarodową!

Dumny jak paw Filip Chajzer przyłapany w towarzystwie seksownej blondynki na wielkiej gali! To nie jest matka jego dziecka! [WIDEO]

Lubisz Filipa Chajzera?Komentarzy: 1


Goscgigi | 20 lutego 2018, 17:37

Wszystko ładnie pięknie,Filip podnosi się po tragedii jaką niewątpliwie jest śmierć syna. A czy ktoś pomyśli jak czuje się matka tego dziecka??Jakoś trudno przeczytać z nią jakiś wywiad.. .A ona pewnie cierpi po stokroć bardziej niż Filip,któremu też współczuję…


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×