Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 20.03.2018

Filip Chajzer kupił samochód. Ekskluzywna limuzyna? Sportowe auto? Nic z tego!

Filip Chajzer


Filip Chajzer kupił Poloneza

Filip Chajzer to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych polskich dziennikarzy. Jego materiały realizowane dla Dzień Dobry TVN mają tysiące fanów. Filip wielokrotnie udowodnił, że ma poczucie humoru i dystans do siebie. Każdy, kto bacznie śledzi jego poczynania w mediach społecznościowych powinien się zgodzić z tą opinią.

Zobacz: Filip Chajzer pokazał zdjęcie mamy! To ona motywuje go do wiosennych ćwiczeń? 

Tymczasem okazuje się, że dziennikarz miał jedno marzenie, które skrywał głęboko w sobie przez wiele lat. Filip podzielił się teraz z fanami tym, że w końcu udało mu się je spełnić. Dziennikarz kupił samochód. Nie jest to jednak ani sportowe auto, ani tym bardziej ekskluzywna limuzyna. Nową zdobyczą Chajzera jest…polonez!

Marzenia się spełniają! Polonez taty wrócił! Jest dokładnie taki jakim go zapamiętałem i tak samo fantastycznie klepie z rury. Sztachnąć się spaliną z Poldka bezcenne. ‪#‎złombol2016‬ kto jedzie? 

Trzeba przyznać, że tego się po nim nie spodziewaliśmy. Jak widać, Filip potrafi zaskoczyć. A Wy pamiętacie jeszcze kultowego Poldka? A może sami macie podobne hobby?

Zobacz: Filip Chajzer skomentował powrót Zygmunta Chajzera do telewizji. Cieszy się, że „Idź na całość” wraca na antenę?

Filip Chajzer kupił samochód. Ma Poloneza

Filip Chajzer kupił samochód. Ma Poloneza

Filip Chajzer kupił Poloneza

Filip Chajzer kupił Poloneza

Czy lubisz szybkie samochody?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×