Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 13.12.2017

Ewa Minge broni polskich prostytutek! Jej argumentacja może was zaskoczyć!

Ewa Minge na ślubie Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana


Ewa Minge o polskich prostytutkach

Kilka dni temu w internecie znowu zrobiło się głośno o kolejnej Polce, która na Instagramie szukała seks kontaktów z dubajskimi szejkami. Dziewczyna bez oporów zgodziła się na wyjazd w zamian za drogie prezenty, m.in. sandałki Louboutin.

O tej głośnej sprawie najpierw napisał serwis Tag The Sponsor, który opublikował rozmowę 23-letniej Pauliny z rzekomym przedstawicielem rodziny królewskiej z Dubaju. O serwisie zrobiło się głośno już dwa lata temu, kiedy okazało się, że masa atrakcyjnych dziewczyn z Polski szuka na Instagramie kontaktów z arabskimi milionerami. Pikanterii sprawie dodawał również fakt, że wśród nich miały być także kobiety znane ze ścianek i imprez branżowych.

Tak wściekłej Ewy Minge jeszcze nie widzieliśmy! Gwiazda nie przebiera w słowach [WIDEO]

Paulina dość szybko dała się namówić na wyjazd do Dubaju i udział w imprezie urodzinowej 16-letniego brata sponsora. Dziewczyna napisała, że nie ma problemów z wymyślnymi fetyszami, jest również otwarta na wciąganie kokainy. Dodatkowo przesłała adres domowy swoich rodziców oraz zdjęcie swojego paszportu. Niestety nie miała świadomości, że po drugiej stronie wcale nie ma bogatego szejka. Choć szybko skasowała swoje konto na Instagramie, dziś jest atakowana przez wielu internautów. Sprawę postanowiła skomentować Ewa Minge, która stanęła w jej obronie, mówiąc… że nie robi niczego złego!

Dziewczyna zarabia na swojej dupie, a znam rzesze takich, którzy robią to na cudzych niszcząc im przy tym życie, kariery itp. Ale nie o tym.
Jak świat światem istniała prostytucja. Nic szkodliwego jeżeli dobrowolna i opodatkowana ,zabezpieczona badaniami it . Bez pruderii praca jak każda inna . Bywa pewnie bardzo ciężka. Osobiście nie moja bajka ale czy mamy prawo urządzać lincz w tej sytuacji? – napisała na Facebooku projektantka.

Minge przy okazji skrytykowała związki, w których kobiety spotykają się z mężczyznami tylko dla luksusowego życia…

Tu jest sprawa jasna praca-płaca. Koszt z góry ustalony plus premia uznaniowa ;). Znam wiele układów gdzie młode, atrakcyjne, wykształcone kobiety wiążą się jakoby z wielkiej miłości z bardzo bogatymi starcami. Unikam słowa „starzec” ale takie np.84 to chyba nie jest młodość?

Ewa Minge w sprawie Ani Lewandowskiej! „Ma bajkowe życie… Czy to grzech mieć pieniądze?”

Ewa Minge uważa przy tym, że nie mamy prawa osądzać dziewczyn:

Prostytucja ma wiele oblicz. Czasem wydaje mi się, ze ta oczywista z cennikiem i premią w postaci butów czy torebki jest lepsza od tej kiedy udajemy miłość dla zysku. Prostytutka nie przekonuje klienta, ze jest miłością jej życia w odróżnieniu od kilku pań, które „znam „a które kochać potrafią tylko grube portfele i barwne,kupione za nie życie.

Co sądzicie o poglądach polskiej projektantki? Czy waszym zdaniem dziewczyny z Instagrama wykonują uczciwą pracę?

Ewa Minge bardzo dosadnie o Katarzynie Bosackiej i Robercie Lewandowskim!

Ewa Minge w stroju kąpielowym

Ewa Minge broni polskich internetowych prostytutek

Ewa Minge w bikini na wakacjach

Ewa Minge w bikini na wakacjach

Ewa Minge w bikini na wakacjach

Ewa Minge w bikini na wakacjach

Czy popierasz zdanie Ewy Minge?Komentarzy: 8


GoscGość | 30 września 2017, 19:36

E tam praca jak praca jesli swiadoma bez przymusu z wlasnego wyboru……..to co w tym zlego?znam gorsze zawody owiele bardziej porażające np.polityk


Gość | 10 sierpnia 2017, 02:13

Każda prostytucja jest obrzydliwa.


Gość | 9 sierpnia 2017, 21:34

prostytucja jest obrzydliwa


lulu | 9 sierpnia 2017, 21:30

prostytucja ma wiele twarzy Ta jest akurat jawna Popatrzcie dookola


babaGość | 9 sierpnia 2017, 21:27

ma racje


Gość | 9 sierpnia 2017, 20:41

Durna baba.


Gość | 9 sierpnia 2017, 19:36

swoj swego zawsze pozna


Gość | 9 sierpnia 2017, 17:45

Może minge też tak zaczynała, pracować za 1500 zł.czy lepiej dawać….. za miliony takie są teraz kobiety niestety


Dodaj komentarz
×