Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 18.11.2017

Ewa Minge pokazała swoje zdjęcie ślubne! „Podobno wychodzę dziś za mąż… czy za męża? Wychodzę”

Ewa Minge ślub zdjęcia


Ewa Minge pokazała ślubne zdjęcie

Ewa Minge wyszła za mąż jako 21-letnia dziewczyna. Ze swoim partnerem rozstała się w atmosferze skandalu po 13 latach. Projektantka musiała wziąć na siebie trud wychowania synów Oskara i Gaspara. Musiała zacząć wszystko od nowa. Minge wielokrotnie tłumaczyła, że po rozwodzie musiała wykupić swoją wolność. To był dla niej moment, gdy narodziła się na nowo.

Ewa Minge po raz pierwszy powiedziała, że jej były mąż stosował przemoc wobec dzieci

 Od tamtego czasu nie zbieram rzeczy, diamentów i innych dóbr. Teraz kolekcjonuję ludzi i ich piękne emocje – powiedziała kiedyś w wywiadzie

Po rozwodzie została bez pieniędzy, ale mogła liczyć na wsparcie najbliższych.

Miałam miłość dziadków, rodziców i przyjaciół. Poza tym uświadomiłam sobie, że nareszcie u mnie w domu nie będzie już strachu, krzyków, wojskowej dyscypliny. Będziemy szczęśliwi i tak się stało – dodała projektantka.

Dziś Ewa Minge ponownie wychodzi za mąż! Na swoim profilu projektantka wkleiła swoje zdjęcie ślubne…

Media donoszą ,że podobno wychodzę dziś za mąż ….czy za męża ????…..wychodzę …..Czy wracam ze stanu wolnego w zajęty …. ????😂a jakbym tak faktycznie zaszalała i popełniła przysięgę małżeńską???? 😳🙀🙀🙀🙀🙉🙈 -Podpisała Minge swoje zdjecie

Jak wam się podoba?

TYLKO U NAS! Mamy zdjęcie MĘŻA Ewy Minge! To przystojny, dobrze zbudowany szatyn!

TYLKO U NAS! Tak wyglądał ślub Ewy Minge! Panna młoda miała trzy suknie ślubne! Mamy zdjęcia!

Ewa Minge pokazała ślubne foto

Ewa Minge pokazała ślubne foto

Eva Minge w bikini

Eva Minge w bikini

Ewa Minge w bikini na wakacjach

Ewa Minge w bikini na wakacjach

Czekasz na ślub Ewy Minge?Komentarzy: 5


Gość | 20 sierpnia 2017, 16:44

Ile ramion ma ta gwiazda ?!!!


Gość | 20 sierpnia 2017, 04:14

A gdzie maz?dalej go ukrywa ta kobieta ma cos z glowa…


Gość | 20 sierpnia 2017, 01:41

O, jprdle…co za brzydactwo się zrobiła


Gość | 20 sierpnia 2017, 00:04

Koniecznie powinna zmienić kształt brwi na bardziej naturalny. Nie pasują do jej twarzy takie ,,ukosy” przy wewnętrznych końcach brwi powinna zmienić je na proste pionowe linie idące równo z zarysem boków nosa. O wiele by to poprawiło kształt twarzy. Nie pasują też do niej takie usta, tzn. robiakiego ,,dziubka” z ust, dlatego że ma wypełnione policzki i to daje efekt takiej ,,nalanej” budzi. Nie wiem czemu wszystkie kobiety myślą że pełne usta sa zawsze super, wierzcie mi, nie do wszystkich kobiet one pasują, i czasem naprawdę seksowniej potrafią wyglądać wąskie usta ale pasujące do reszty twarzy niż pełne usta które sa nieproporcjonalne do reszty buzi. W jej przypadku dużo lepiej wygladaly by zwykle usta, nawet wąskie, bo ma pełne policzki. Wygladalo by to przynajmniej o wiele naturalniej. Ma ładne włosy, ale pasują jej proste, kręcone dodatkowo dają obojętność i tak pełnym już policzkom. Proste optycznie wyszczuplilyby twarz i wydłużyły ją, dając ładny owal. Ma wysokie czoło, pasowała by jej grzywka na bok i mocno wystopniowane proste włosy do ramion.


mkm | 19 sierpnia 2017, 22:54

Jezu jak ona wygląda sztucznie to ja nie mam pytań! Rozumiem odchudzać się, stosować iqgreen ale takie sztuczne zabiegi na twarz i ciało.. Zdecydowanie na nie!


Dodaj komentarz
×