Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 20.11.2017

Myśleliście, że Ewa Minge majstrowała przy swojej twarzy u chirurga plastycznego? Mamy mocne dowody! Porównajcie jej zdjęcia sprzed 20 lat!

Ewa Minge


Ewa Minge pokazał swoje zdjęcie sprzed 20 lat i porównała je z obecnym

Ewa Minge to jedna z najwybitniejszych i oryginalnych polskich projektantek mody. W swoim dorobku posiada wiele prestiżowych nagród przyznanych w świecie mody. Pomimo wyjątkowego talentu i wspaniałego serca niosącego pomoc osobom chorym na raka, Minge w Polsce jest ofiarą okrutnego hejtu i nieustannej krytyki. Rzadko kto komentuje jej dokonania na międzynarodowych pokazach mody, mało kto również zwraca uwagę na to, co dobrego jej fundacja robi dla chorych kobiet. Hejterzy skupiają się bowiem wyłącznie na jej wyglądzie, wyliczając projektantce kolejne rzekome operacje plastyczne, jakim miała się poddać.

 

Ewa Minge przez lata wytworzyła sobie wizerunek przedsiębiorczej i twardo stąpającej po ziemi kobiety, prawdziwej matki Polki i fenomenalnej projektantki mody. Jej kreacje prezentowane były na światowych wybiegach mody, a w jej stylizacjach  pokazywały się Kelly Rowland czy Cheryl Cole. Minge wielokrotnie zaprzeczała, jakoby poddawała się operacjom plastycznym. Gwiazda w wywiadach przyznała się, że raz w życiu zastosowała botoks. Jak sama wyznaje, winę za jej obecny wygląd ponoszą sterydy, które musi brać z powodu choroby. Najwyraźniej szczere wypowiedzi projektantki nie wystarczą, ponieważ jej wygląd wciąż jest szeroko komentowany. Minge nie wytrzymała tej nieustającej fali pomówień i jakiś czas temu opublikowała na swoim fan page’u oświadczenie sądowe w sprawie domniemanych operacji plastycznych.

Uchodzę w tym kraju za ofiarę operacji plastycznych twarzy… których nigdy nie miałam. Zawdzięczam ten status m.in. mediom plotkarskim i doktorowi (…), który w programie TVN wypowiedział się na mój temat pod kątem mojej urody «spod skalpela»” – zaczęła Ewa Minge. „Żeby raz na zawsze uciąć dyskusje o moich liftingach, które robię rzekomo zamiast porannej kawy, wrzucam jeden dokument z rozprawy sądowej, sporządzony na prośbę sądu przez biegłego. Dokumentów mam sporo, ale nie mam zwyczaju udowadniać publicznie, że nie jestem wielbłądem, bo niczego to nie daje. Co do botoksów i wypełniaczy, które media chętnie wlewają w moją twarz wiadrami… Też mam dokumenty, że jest inaczej. Swoją drogą, sąd pierwszej instancji uznał moje racje, a drugiej uznał, że choć oskarżony kłamał, to miał takie prawo, bo mieściło się to w wolności słowa – dodała gwiazda.

Niestety publikacja oświadczenia w niczym nie pomogła, i nie zamknęła ust zdziczałym w swoich osadach hejterom. Ostatnio umęczona ciągłymi zarzutami Minge, ponownie wróciła do tematu swoich rzekomych operacji. Tym razem projektantka opublikowała na swoim profilu dwa zdjęcia, porównała swoja fotografię sprzed 20 lat, do zdjęcia aktualnego. Do tego kolażu dołączyła tradycyjnie swój osobisty obszerny wpis:

Raz już to publikowałam ….kilka miesięcy temu 🙂 . Niżej na moim insta można znaleźć oryginały zdjęć sprzed 20 lat i dalej ….z data na nich…np 1991r . Wszystkie panie interesujące się co,czego i ile zmieniłam w sobie ….minęło ponad 20 lat między obydwoma zdjęciami i ja specjalnie nie widzę różnicy . Bardzo dociekliwym zapraszam do zapoznania się z aktami sprawy karnej dotyczącej sporu z zarzutami z jednym doktorem . Tez publikowałam już opinie biegowych lekarzy wyznaczonych przez sąd karny . Mam nadzieje ,ze nigdy nie doświadczycie tego czego ja doświadczyłam i doświadczam każdego dnia . A powinnam po polsku i wedle waszej etyki życzyć Wam bardzo źle 🙂 . Po co ? Wręcz odwrotnie życzę wielkiego szczęścia ,bo wtedy polubicie swoje życie i cudze przestanie być istotne 🙂 . Moim fanom tym prawdziwym dziękuje ,ze jesteście tu ze mną i dajecie każdego świadectwo ,ze człowieczeństwo istnieje i ma dobre oblicze ❤️ . To nie jest potrzeba tłumaczenia i udowadniania czegokolwiek 🙂 ,to swoisty sposób edukacji . Szacunku trochę bym prosiła skoro już musicie tu wchodzić i komentować 🙂

Jak sądzicie, czy tym razem Minge rozwiała wszelkie wątpliwości i pomówienia?

Kim jest mąż Ewy Minge? Projektantka zdradziła wreszcie kilka szczegółów na temat swojego ukochanego!

 

Coś podobnego! Ślub Ewy Minge był MISTYFIKACJĄ?!

 

Ewa Minge nie zawsze była taka szczupła: „Poszłam kupić w Pewexie wymarzone dżinsy, ale nie zmieściłam się w nie”

Ewa Minge pokazał swoje zdjęcie sprzed 20 lat i porównała je z obecnym

Ewa Minge pokazał swoje zdjęcie sprzed 20 lat i porównała je z obecnym

Czy popierasz zdanie Ewy Minge?Komentarzy: 4


Gość | 14 listopada 2017, 10:00

nos ewidentnie zmniejszyła


Lala | 13 listopada 2017, 07:47

Zazdrosc w stronę Ewy jest czymś okrutnym. Niestety polska to taki kraj ze zazdrosc dominuje. Ja oceniam ja jako piękna zadbana kobietę i cenie ja za to ze pomaga kobieta.


Gość | 12 listopada 2017, 22:50

Jastrząb post też hejtuje . Po jakiego grzyba wstawiacie tyle zdjęć Pani Ewy . Nie wszystkie są korzystne i na dodatek zdjęcie z byłym partnerem kiedy wiadomo , że wyszła za mąż. Żerujecie na sławie innych osób.


Gość | 12 listopada 2017, 22:46

Nie rozumiem po co ta Pani wrzuca takie zdjęcia z bliska , przecież nie jest młódką i potem narzeka na hejt. Niestety w hejcie jest dużo prawdy prosto w oczy.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×