Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.02.2018

Wszyscy zachwycają się stylizacją ślubnną Małgorzaty Rozenek, a tymczasem Ewa Minge…

Ewa Minge na ślubie Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana


Ewa Minge zachwyca się i ocenia stylizację Radosława Majdana

Od weekendu mówi się tylko o ślubie Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana oraz o pięknej kreacji od Ewy Minge, którą miała na sobie panna młoda. Wszyscy jednak zapomnieli o tym, że Radosław również prezentował się rewelacyjnie! Jak oceniła szary garnitur projektantka?

Wszyscy zachwycają się panną młodą …. A ja dzisiaj pozachwycam się Radosławem . Jakim jest facetem nie napiszę ,bo zaraz będzie ,że słodzę a gdybym miała być uczciwa musiałbym mocno słodko zaserwować . Radosław przysięgał w pięknym szarym smokingu zrobionym na miarę . Piękne wstawki z jedwabiu satynowego w postaci lampasów ….mmmmmmm👍🏾👍🏾👍🏾. W szafie czekało 5 innych równie świetnych zestawów .

Projektantka przyznała również, że według niej Radek jest fantastycznym partnerem dla Małgosi i zaapelowała do mediów aby przestały publikować zdjęcia z ich poprzednich ślubów.

Radek jest fantastycznym partnerem dla Małgosi i marzyłabym żeby media przestały wreszcie z okazji ich ślubu serwować im prezenty w postaci zdjęć z byłych ślubów itp . Było ….minęło ! Dajcie im czystą kartę i darujcie sobie te retrospekcje. Szacunek za odwagę i miłość pomimo wszystko . A to „wszystko ” to naprawdę sporo . Dajcie już luz z tym gajerem w paski itp .

Widać, że projektantkę i parę oprócz kreacji Małgosi łączy równie przyjaźń i Ewa jest z nimi bardzo solidarna. Musimy przyznać, że tworzą piękną parę a zdjęciami z uroczystości jeszcze długo będziemy się zachwycać.

Zobacz: Ewa Minge o pracy nad suknią ślubną Małgorzaty Rozenek. I ujawnia największy sekret Państwa Majdanów…

Wesele Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana

Radosław Majdan wziął ślub w eleganckim, szarym garniturze

 

Czyj ślub był większym wydarzeniem? Małgorzaty Rozenek czy Agnieszki Szulim?Komentarzy: 2


Gość | 8 listopada 2016, 15:03

PRZESTANCIE TEN MAJDAN TO WYŁYSIAŁY PODSTARZAŁY GNIOT A TA MINGE MA OKROPNY RYJ JAK LWICA KALI DO ANIMALS Z NIA


Gość | 14 września 2016, 19:11

Zgadzam sie całkowicie z Panią Ewa. Każdy ma prawo do szczęścia a publikowanie tych zdjeć z byłymi i porównywanie jest takie złośliwe. Małgosia przepięknie wygladała i nic juz jej tego nie zabierze, nawet publikacja zdjeć z byłymi.


Dodaj komentarz
×