Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 20.01.2018

Ewa Farna była przeszukiwana przez BOR! Dopiero teraz ujawniła szokujące kulisy! „Widzieli nawet moje majtki”

Ewa Farna przeszukiwana przez BOR


Ewa Farna przeszukiwana przez BOR

11 grudnia w Tatarze Wielkim w Warszawie odbyła się jubileuszowa gala z okazji 25-lecia Telewizji Polsat. Na tę wyjątkową okazję zostało zaproszonych wielu gości na czele z prezydentem Andrzejem Dudą.

Ze względu na obecność głowy państwa zaostrzone zostały środki bezpieczeństwa i każda gwiazda, która przybyła na galę została bardzo dokładnie przeszukana przez pracowników BOR! O kulisach, dość nietypowej, jak na czerwony dywan, sytuacji opowiedziała Ewa Farna, która do dziś przeżywa dokładną i mało przyjemną kontrolą osobistą.

Przeszukali każdą torebkę, widzieli nawet mój portfel, moje majtki, mój telefon, wszystko przeszukali – wyznała gwiazda podczas audycji w RMF FM.

Całe zajście Ewa potraktowała z przymrużeniem okna i obróciła przykre doświadczenie w żart:

Myślę, że to były największe gwiazdy całego 25-lecia. BOR-owcy mogą odchodzić z tym, że dotknęli każdej gwiazdy – podsumowała swoją wypowiedź.

Warto zaznaczyć, że oprócz Andrzeja Dudy, na jubileuszowej gali Polsatu pojawili się inni przedstawiciele polskiego rządu.

Apetyczna Ewa Farna sama zgłosiła się do popularnego show! Jej znajoma niechcący wygadała się o ciąży!

Polskie gwiazdy podczas sylwestrowych koncertów przytulą pokaźne sumki! Dwie z nich są poza konkurencją!

Choinkowy szał wśród gwiazd rozpoczęty! Joanna Koroniewska i Ewa Farna nieźle zaszalały!

Czy Ewa Farna i Martin Chobot pasują do siebie?Komentarzy: 1


Karmelowa | 17 grudnia 2017, 19:19

Nic dziwnego w tym, że wszystkich przeszukali, w końcu są takimi samymi ludźmi jak każdy z nas i nie obowiązują ich jakieś przywileje jeśli chodzi o bezpieczeństwo. U niej to mieli co sprawdzać 😛 Jakoś ciężko idzie jej to odchudzanie, nieskuteczne treningi i dieta? Iqgreen proponuję dołączyć to szybko ruszy proces odchudznaia. Wiem z autopsji 😉


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×