Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 23.03.2018

Ewa Farna rzadko dzieli się fotkami z chłopakiem. Tym razem zrobiła wyjątek. Pokazała bardzo romantyczne zdjęcie

Ewa Farna pokazała zdjęcie z chłopakiem


Ewa Farna pokazała zdjęcie z chłopakiem

Ewa Farna to niezwykle utalentowana, młoda polska wokalistka. Jej głosem zachwycają się tysiące fanów. Ewa znana jest również z ciętego języka. Nie przebiera w słowach, gdy ktoś ocenia jej sylwetkę. Sama Farna ma jednak dystans do siebie i nie przejmuje się opiniami innych.

Zobacz: Farna śmieje się ze swoich krągłości 

Jak wielu artystów, Ewa rzadko chwali się swoim życiem prywatnym. Stara się nie dopuszczać mediów ani fanów do siebie. Tym razem zrobiła wyjątek i pokazała zdjęcie z chłopakiem. Martin Chobot gra w zespole artystki. Widać, że młodzi są w sobie zakochani. Wokalistka odpoczywa wtulona w ramiona swego ukochanego. Romantyczna sceneria tylko dodaje uroku fotografii.

Ech, zazdrościmy Ewie. Zobaczcie jej romantyczne zdjęcie z ukochanym

Zobacz: Kolejna artystka ma psychofana! O kogo chodzi?

Ewa Farna z chłopakiem Martinem Chobotem

Ewa Farna z chłopakiem Martinem Chobotem

Ewa Farna na spotkaniu z fanami

Ewa Farna na spotkaniu z fanami

Jesteś fanem Ewy Farnej?Komentarzy: 1


Suggested Website | 29 listopada 2015, 16:01

Show your customers that your small business is built upon the hard work and dedication of your employees. There are lots of companies providing call center services. EBook writers and publishers extensively use the social networking platform on account of the e – Books’ dependence on good exposure.
Suggested Website [url=http://www.xn--ldrz8ons3a.com/home.php?mod=space&uid=46756&do=profile&from=space]Suggested Website[/url]


Dodaj komentarz
×