Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 18.11.2017

Ewa Farna wychwaliła Annę Lewandowską! Nie rozumie tylko jednego

Anna Lewandowska Ewa Farna


Ewa Farna o Annie i Robercie Lewandowskich

Kiedy na świecie pojawiła się długo wyczekiwana Klara, córeczka Ani i Roberta Lewandowskich, prawie wszystkie media wprost oszalały. Narodziny dziecka piłkarza i trenerki fitness wywołały prawdziwą eksplozją medialną okrzykniętą ROYAL BABY. Parze sportowców gratulowali wszyscy – znajomi, przyjaciele, fani, rodzina, celebryci. Informacje o narodzinach małej Klary można było przeczytać nawet w The Sun czy Daily Mail. Szał medialny „na Lewandowskich” trwa nadal, co oczywiście nie wszystkim się podoba.

Popularna wokalistka Ewa Farna w rozmowie z portalem PrzeAmbitni, przyznała, że świętowanie narodzin Klary jest dla niej komiczne. Piosenkarka uważa, że choć Polacy są zakochani w Lewandowskim, to bardzo często krytykują z niewiadomych powodów jego uroczą małżonkę Annę. Zdaniem Farny to media piętnują prywatność pary:

Świętowanie narodzin córki Lewandowskich jest trochę komiczne. To media i publika nazwała ich dziecko royal baby. Wszyscy tym żyją. Kraj jest bardzo zakochany w naszym słynnym piłkarzu, nie wiem z jakiego powodu hejtują panią Lewandowską. Jestem wielką fanką tej pary. Sympatyczni ludzie, odnoszą sukces.

My również, tak jak Ewa, uwielbiamy państwa Lewandowskich i życzymy im samych sukcesów.

Ewa Farna odrzuciła oświadczyny! „Totalnie mnie zatkało”

Ewa Farna na planie nowego teledysku

Ewa Farna uwielbia Lewandowskich

Robert Lewandowski podzielił się zdjęciem z Anną Lewandowską

Ewa Farna zachwycona Anną i Robertem Lewandowskimi

Ewa Farna czy Margaret – którą wolisz?Komentarzy: 2


Gość | 15 maja 2017, 12:56

Kolejna celebrytka ktora podlizuje sie Lewym. Jest tyle sympatycznych par ktore odnosza sukces i nie maja parcia na szklo, tyle kobiet ktore ciezko pracuja i wychowuja dzieci i nie maja nianii i milionow. Czemu im sie pani Farna nie podlize?!


Gośćb | 15 maja 2017, 09:42

Farna jest młodą kobietą nie wie co to jest macierzyństwo jak dziecko przychodzi na świat jaka to jest radość zwłaszcza pierwsze poprostu się cieszą,a paparazzi robią z tego cyrk bo pokazywać ich na każdej stronie to przesada,ale paparazzi robi z tego kasę.


Dodaj komentarz
×