Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 14.12.2017

Polska gwiazda odmówiła sesji dla „Playboya”, a potem pokazała takie zdjęcie

Ewa Chodakowska Playboy


Ewa Chodakowska o sesji w Playboyu

Ewa Chodakowska popularna trenerka „całej Polski” może się pochwalić wyjątkowo pięknym i zgrabnym ciałem. Takiego płaskiego, pięknie umięśnionego brzucha i wybitnie zgrabnych nóg z pewnością zazdrości jej niejedna kobieta. Nic więc dziwnego, że gwiazda wzbudziła zainteresowanie magazynu Playboy. Wiemy, że Chodakowska otrzymała propozycję rozbieranej sesji:

Miałam propozycje rozbieranych sesji od „Playboya”, ale odmówiłam – powiedziała na łamach magazynu „Gwiazdy”

Zastanawiamy się, co było powodem tej decyzji, która zasmuciła tysiące mężczyzn…

Takie pokazywanie ciała i szukanie wśród mężczyzn adoratorów zupełnie do mnie nie przemawia. Mam swojego mężczyznę. Moje ciało jest, owszem, narzędziem i efektem mojej pracy, swoistą wizytówką, której się nie wstydzę, ma jednak za zadanie motywować, pokazać siłę, determinację, pracowitość, dyscyplinę i tak naprawdę mój charakter. Nie chcę zbierać komplementów dla samych komplementów.

Chodakowska jest również znana z dużego dystansu do siebie. Na swoim profilu wkleiła bardzo zmysłowe zdjęcie z zabawnym komentarzem. Fota przepiękna, prawie jak z Playboya… Ewa leżąca na plaży, w kuszącej pozie, oblepiona piaskiem…

Kiedy ktoś mnie pyta jak sobie radzę z krytyką mojego wyglądu, odpowiadam, ze wykorzystuje ją jako swój atrybut.. Mogę wtedy w głos śmiać się z samej siebie… i tak.. Koń w bikini na piasku.. trochę ucięty, niestety cała głowa nie zmieściła się w kadrze 😂😂 Jaki z tego motał? Jeśli potrafisz się śmiać sama z siebie, będziesz się śmiać do końca życia 😍 PS. Spokojnie 😜😜 PLAYBOY-owi odmówiłam 😬😬 to by było dopiero coś.. KOŃ w Playboy’u 🐴

Przypominamy przecież Ewa wspomniała, że jej ciało jest zarezerwowane dla męża w pełni i nic tego nie zmieni!

„Uwielbiam swoje ciało i dobrze się w nim czuję, jednak nagość rezerwuję jedynie dla mojego męża. Są takie sfery, które powinno się zostawić dla siebie”

Po tym zdjęciu widać, że gwiazda nie ma już nic do ukrycia, a wręcz przeciwnie, jej smukłe ciało warto byłoby pokazać wszystkim. Co o tym myślicie?

Edyta Herbuś rozebrała się dla Playboya! Co za seksowna sesja!

Ewa Chodakowska - sesja w Playboyu

Ewa Chodakowska – sesja w Playboyu

Ewa Chodakowska - Instagram

Ewa Chodakowska – Instagram

Ewa Chodakowska odmówiła sesji dla Playboya

Ewa Chodakowska odmówiła sesji dla Playboya

Jesteś fanem/fanką sesji zdjęciowych z „Playboya”?Komentarzy: 2


Goral | 20 maja 2017, 16:59

Jaka ona jest żałosna…. chodakowska won!!!! Konska szczęka i kupa kości!!!! Parcie na szkło na Maxa…..


Gość | 20 maja 2017, 07:37

Bliżej jej do celebrytki niż do gwiazdy.


Dodaj komentarz
×