Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 12.12.2017

Nieperfekcyjny brzuch Ewy Chodakowskiej w reklamie!

Ewa Chodakowska wałki


Ewa Chodakowska z wałkami na brzuchu

Ewa Chodkowska okrzyknięta trenerką wszystkich Polek, słynie z perfekcyjnego ciała. Od dawna na jej profilu możemy podziwiać piękne foty, na których jej brzuch wygląda jak marzenie. Na każdym zdjęciu ma ciało wręcz idealne. Chodakowska słynie również z ogromnej aktywności słownej na swoich profilach. Uwielbia wdawać się w dyskusje z internautkami, często również dzielnie odpiera ataki licznych hejterów.

Ewa Chodakowska zagra w polskim filmie! Będzie miała u swojego boku same topowe gwiazdy kina!

Ostatnio trenerka pokazała swoje mniej idealne zdjęcie z treningu. Na fotce widzimy nieoczekiwanie wałeczki na jej rzekomo perfekcyjnym brzuchu! Owszem brzuch jest pięknie wymodelowany ale wałki są! Chodakowska tłumaczy pod fotografią skąd wzięły się owe wałki!  Trenerka twierdzi, że ciało układa się inaczej kiedy stoisz, siedzisz, jesteś w ruchu…skóra się roluje, z gaci wystają mniejsze lub większe wałki, a tyłek często tak nie sterczy. Po tym wykładzie kwituje, że to normalne!!

Zmięty brzuch 😅😅 Celowo puściłam to zdjęcie do kampanii @adidaswomen #WomenMustHaves .. mam nadzieje, ze widząc u siebie takie fałdki nie panikujesz? Nie wybierasz restrykcyjnych diet, nie głodzisz się z zamiarem zlikwidowania SKÓRY.. Zdjęcia które przeglądasz w sieci, są zawsze sprytnie wyselekcjonowane.. ze stu .. z tysięcy .. wybiera się jedno THE BEST.. Często nienaturalna poza, układa ciało w perfekcyjny i niedościgniony kształt.. ale to tylko sekunda! Nikt nie funkcjonuje w takich wygibasach 24 h.. nikt nie chodzi tak po ulicy.. brzuch można spiąć na MAXA, tyłek można wypiąć.. zapozwaną nogą można wydłużyć sylwetkę.. Często to co na social mediach mocno odbiega od realiów.. Zatem Babeczki! LUZ!! Nie porównujcie się do naciąganej rzeczywistości.. Ciało układa się inaczej kiedy stoisz, siedzisz, jesteś w ruchu.. skóra się roluje, z gaci wystają mniejsze lub większe wałki, a tyłek często tak nie sterczy.. to normalne!! To takie ludzkie.. ja się mnę i dobrze mi z tym 😬😬 #relax #loveyourself #sundayvibes 💪🏻💪🏻

No to teraz już wszystko wiemy w temacie brzucha Chodakowskiej i nie tylko!

 

Wojna na profilu Ewy Chodakowskiej! Padły bardzo mocne słowa! „Ewka pie••ole… Sorry, ale Ty tym pracujesz…”

 Ewa Chodakowska ma wałeczki na brzuchu

Ewa Chodakowska ma wałeczki na brzuchu

Ewa Chodakowska kusi biustem na wakacjach

Ewa Chodakowska kusi biustem na wakacjach

Ewa Chodakowska w stroju kąpielowym

Ewa Chodakowska w stroju kąpielowym

 

Anna Lewandowska vs Ewa Chodakowska. Która lepsza?Komentarzy: 2


Gość | 25 września 2017, 17:06

To tak zawsze wyglada nawet u szczupłej osoby .Ja nie rozumiem o co wam chodzi.


Gość | 25 września 2017, 07:55

To nie są wałki tylko zmarszczona skóra idioci, to naturalne że tak to wygląda


Dodaj komentarz
×