Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 17.12.2017

Ewa Chodakowska wypowiedziała się o swoim mężu! Wystawiła mu piękną laurkę

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis


Ewa Chodakowska w obszernym wpisie o swoim mężu

Ewa Chodakowska zanim zrobiła karierę w Polsce przez długi czas mieszkała w Grecji. To właśnie tam poznała swojego ukochanego męża  Lefterisa Kavoukisa, znanego trenera fitness. Kavoukis zaraził Ewę miłością do treningu personalnego i wskazał ścieżkę, którą powinna obrać.

Ewa Chodakowska utarła nosa hejterom! „Cyckami się nie chwalę, bo…”

 

Kim jest mąż Chodakowskiej?

Mąż Chodakowskiej bywa przez nią pieszczotliwie nazwany puzzlem – podobno para jest idealnie zgrana. Przystojny Grek jest absolwentem Uniwersytetu Narodowego im. Kapodistriasa w Atenach. Pracuje jako marketing menedżer w fitnessandhealthexperts.com i fitness edytor w magazynie Shape. Lefteris Kavoukis jest też założycielem portalu personaltrainers.gr.

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis w marcu spędzali cudowny urlop na Malediwach. Trenerka publikowała na swoim Instagramie urocze zdjęcia z mężem. Pierwszy raz od siedmiu lat udało im się spędzić urlop sam na sam. Na ich zdjęciach widać prawdziwe uczucie. Ewa Chodakowska zawsze podkreśla, że w ich małżeństwie miłość jest najważniejsza.

Nic dziwnego więc, że na profilu trenerki pojawiło się ponownie piękne wspólne małżeńskie zdjęcie. Jednak tym razem Chodakowska poszła na całość. Pod zdjęciem pozostawiła laurkę adresowaną do małżonka. Wpis jest długi wiec ciekawe czy Lefteris przeczytał go w całości:

Choć Jemu nie przeszkadza „żyć w cieniu”..nie tłumaczy nikomu, ze nie jest jedynie „mężem swojej żony”.. tak mnie samej zaczęło to przeszkadzać.. „A ten mógłby się wziąć do pracy”..”co on tak za nią ciagle łazi”.. „grecki nierób”.. Mój mąż jest moim mentorem.. Gdyby nie On, nie byłoby mnie tutaj.. do dziś trenowałabym tylko i wyłącznie w zakresie swojej pasji.. Nie, nie, mój mąż mnie nie wypromował, nie sprzedał.. nie wykreował.. ale poprzez swoje życie pokazał mi, ze „opiekowanie się ludźmi” .. motywowanie ich do zmian na lepsze to najbardziej wdzięczna praca.. przynosząca bezcenną satysfakcję i dużo miłości ❤️❤️ Wielkie serce, ogrom wyrozumiałości.. cierpliwości.. stoicki spokój.. i zawsze przemyślane słowa płynące w kierunku dobrych intencji.. Ile ja się mogę nauczyć.. Spontaniczna, impulsywna, szczera do bólu.. emocjonalna.. Powiem więcej.. Studnia pomysłów bez dna o ścisłym, analitycznym, marketingowym umyśle.. wspaniały psycholog.. Nie potrzebuje tutaj sztabu marketingowców, psychologów, nie potrzebuje dodatkowych porad, analiz… nie potrzebuje żadnych agencji które podsuwają „złote strzały”.. Osoby decyzyjne w moim zespole to ja i ON.. WSZYSTKIE moje dotychczasowe działania są wspólnie omawiane.. Co więcej! To właśnie dzięki niemu mam czas dla Was ❤️❤️ dla Ciebie!! Gdybym chodziła na WSZYSTKIE spotkania, których tygodniowo jest od kilku do kilkunastu, gdybym chciała prowadzić każdy projekt od początku do końca.. ba! Gdybym nawet chciała zlecać działania wykonawcom.. nie miałabym czasu dla Ciebie.. Role są podzielone.. Lefteris WSPIERA MMIE na płaszczyźnie zawodowej 360 stopni.. jest na spotkaniach, rozmawia, negocjuje, przedstawia nasze pomysły.. słucha drugiej strony i decyduje czy jest to dobry kierunek czy nie.. Ktos powie.. a to twój mąż jest twoim menadżerem.. Pfff.. Jest kimś dużo więcej.. Jest jedyną osobą, której ufam na polu zawodowym.. jest jedyną osoba, która chce dobrze przede wszystkim dla mnie i dla Was.. Zawsze wybiega do przodu, zawsze widzi większy obrazek.. dzięki czemu mogę się skupić na tym co jest tu i teraz.. Śpię spokojnie jak dziecko… O wsparciu w życiu prywatnym nie muszę mówić.

Bardzo się cieszymy, że trenerka jest szczęśliwa mając u swojego boku tak wspaniałego męża.

Namiętne pocałunki Ewy Chodakowskiej z mężem na ulicy!

 

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis na ślubie Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis na ślubie Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana

Anna Lewandowska vs Ewa Chodakowska. Która lepsza?Komentarzy: 2


ucka | 18 czerwca 2017, 18:35

jakie ona ma cudowne ciało! zazdroszczę jej! mam jej zdjęcie w pokoju i motywuje mnie ono do schudnięcia, zakupiłam już iqacai, do tego karnet na siłkę i czekam na dietę i zaczynamy. wiem ze czerwiec ale ja nie chcę schudnąć na wakacje tylko na zawsze!


Gość | 18 czerwca 2017, 16:49

Mało atrakcyjny facet


Dodaj komentarz
×