Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Skandal na Eurowizji Junior 2017! Jak wiele straciła przez to Polska?

Eurowizja Junior 2017 problemy z głosowaniem


Problem z głosowaniem na Eurowizji Junior 2017

Organizatorzy Eurowizji Junior wpadli na genialny pomysł i pozwolili widzom po raz pierwszy w historii głosować przez internet. Gdy przyszedł moment oddawania głosów, okazało się, że strona… nie działa. Przez wyznaczone 15 minut zamiast zapowiadanej od tygodni aplikacji, pojawiała się czyta karta i prawdopodobnie tylko nielicznym udało się skorzystać z przywileju wsparcia swoich faworytów.

Nie wiadomo zatem jak dokładnie przebiegło głosowanie internetowe i na jakiej zasadzie rozdane zostały punkty. Od producentów show wiemy jedynie, że „były kłopoty”:

Mieliśmy problemy z głosowaniem internetowym, sprawdzimy dlaczego, ale nie było problemów z głosowaniem jurorów – powiedział Jon Ola Sand, kierownik produkcji.

Ostatecznie punkty od internautów zostały rozdane w najbardziej emocjonującej, drugiej turze głosowania. Jeśli chodzi o zwycięzcę, zmieniły one nie wiele, bowiem cały konkurs wygrała Rosja, chociaż u internautów nie znalazła się na szczycie. Istnieje prawdopodobieństwo, że przez problemy z serwerem sporo punktów przepadło pozostałym uczestnikom, w tym Polce. Alicja Rega od internautów dostała 61 punktów, co dało jej 6 miejsce. Ostatecznie znalazła się na 8.

Oglądaliście Eurowizję Junior?

Eurowizja Junior 2017: Spektakularne zwycięstwo Rosji! Polska w czołówce! [WYNIKI]

„Don’t Poison Your Heart” Michała Szpaka to piosenka na Eurowizję 2018? Internauci mają dowody, a my oficjalny komentarz [WIDEO]

Monika Lewczuk ostro o Eurowizji: „Skostniały konkurs”. Jej słowa nie ucieszą też Michała Szpaka [WIDEO]

Najlepsza polska piosenka na Eurowizji Junior to…Komentarzy: 3


Gośćmn | 27 listopada 2017, 10:36

rosja to narod stalinowski oni nigdy nie umieja przegrywac, ale wrecz przeciwnie zrobic wszystko by wygrywac ze swiatem


Gość | 27 listopada 2017, 08:16

Skandal, powinni unieważnić cały konkurs lub przeprowadzić go ponownie…


Xdx | 27 listopada 2017, 06:17

Też miałam problem z głosowaniem. Pojawiła się czysta strona, choć nie głosowałam 2 raz. Myślałam, że ja miałam problem z głosowaniem.


Dodaj komentarz
×