Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.02.2018

Eurowizja Junior 2017: Polska faworytem! Tak wysoko nie byliśmy nigdy!

Alicja Rega Eurowizja Junior 2017 Polska


Polska wygra Eurowizję Junior 2017?

Już 26 listopada oczy całej Europy będą skierowane na Tbilisi, gdzie odbędzie się Eurowizja Junior 2017. Wśród 16 kandydatów do zwycięstwa nie mogło zabraknąć reprezentantki Polski. Przypomnijmy, że preselekcje wygrała Alicja Rega z piosenką Mój dom. Polska propozycja tak bardzo spodobała się fanom konkursu, że po raz pierwszy w historii możemy zająć miejsce na podium!

Blog Dziennik Eurowizyjny zsumował głosowania internautów z całego świata. Po przeliczeniu poszczególnych miejsc na punkty okazało się, że gdyby o wynikach decydowało wirtualne głosowanie, Alicja Rega z Polski zajęłaby wysokie, trzecie miejsce! Wyżej od Polki znaleźli się tylko Rosja i Białoruś. O ostatecznym wyniku zdecydują widzowie na wpół z jurorami z poszczególnych krajów.

Warto zaznaczyć, że w przeciwieństwie do „dorosłej” Eurowizji, zwycięzca nie jest zobligowany do organizacji konkursu. Wiadomo już, że Eurowizja Junior 2018 odbędzie się w Białorusi.

Które kraje głosowały na Polskę na Eurowizji Junior 2016? Komu punkty przyznali Polacy? [PEŁNA LISTA]

Polska na Eurowizji dla Dzieci: Wiedzieliście, że chciała nas reprezentować… Marina?! Mamy jej piosenkę sprzed 13 lat! [WIDEO]

Polska wraca na Eurowizję dla dzieci po 12 latach przerwy! Kto nas będzie reprezentować?

Najlepsza polska piosenka na Eurowizji Junior to…Komentarzy: 3


Brrrr | 26 listopada 2017, 17:21

To jest konkurs na piosenkę , wstawianie ubranej w maxi młodej dziewczyny, która śpiewa jakąś smętną balladę po polsku to kompletne nieporozumienie. Jej talent wokalny tu nic nie znaczy.


Anna Paśko | 24 listopada 2017, 07:35

Alicja Rega wygra to


Piotr | 23 listopada 2017, 09:22

wiele nieścisłości w tym artykule 🙁 Zwycięzca nie „był” zobligowany do organizacji do tej pory, zgodnie z nowymi ustaleniami, został on tego przywileju pozbawiony 🙁 To nie jedyna zła zmiana obowiązujących dotychczas zasad. Prawo głosu na własnego reprezentanta ??? To już totalna paranoja. Na kogo będą głosować mieszkańcy poszczególnych państw ??? No chyba nikt nie wierzy, że na najlepszego 🙁 No chyba, że przypadkiem będzie to ich reprezentant. Nie wiem po co te zmiany 🙁 Stare powiedzenie mówi – jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi …. Co do występu Ali, po cichu wierzę w jej sukces. Piosenka jest piękna, a wykonanie perfekcyjne. Ale to Eurowizja i wszystko się może zdarzyć. Zdecydowanie wolę miłe niespodzianki, niż niemiłe rozczarowania dlatego przedwczesne wieszczenie sukcesu nie do końca mi się podoba. Bądźmy w niedzielę z Alą sercem, bo na to zasługuje, bez względu na werdykt. A co będzie…..?? 🙂


Dodaj komentarz
×