Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 23.03.2018

Eurowizja Junior 2017: Młodziutka Alicja Rega jak Joanna Krupa w Hollywood! Kreacja piękna, a jej występ? Miazga! [WIDEO]Występ Alicji Regi na Eurowizji Junior 2017

26 listopada odbędzie się finał Eurowizji Junior 2017. Polskę reprezentuje młodziutka Alicja Rega, która w Tbilisi zaśpiewa swoją piosenkę Mój dom. Utwór od początku plasuje się wysoko w rankingach fanów i ekspertów. Obecnie bukmacherzy przyznają Polsce piąte miejsce, co zwiastuje największy sukces w historii naszych startów (dwukrotnie ostatnie miejsce, raz jedenaste).

Wczoraj Alicja Rega wystąpiła na pierwszej próbie przed sobotnim finałem. Polka na scenie ma na sobie różową sukienkę z modnymi zdobieniami na rękawach, które swego czasu na salonach w Hollywood lansowała Joanna Krupa.

Polska reprezentantka – Alicja Rega – wystąpi w pięknej, długiej sukni w kolorze pudrowego różu ze złotymi nićmi. Przez cały występ stać będzie na środku sceny, a za nią prezentowane będą wizualizacje przedstawiające najpierw las i drzewa, a później kwiaty układające się w formy jak w kalejdoskopie. Wokalnie jest bardzo pewna siebie i widać, że śpiewanie na tej scenie sprawia jej sporo radości. Jej utwór Mój Dom przygotował Marek Kościkiewicz – komentuje eurowizja.org.

Która Polska występuje na Eurowizji Junior 2017?

Polska na Eurowizji Junior 2017 wystąpi jako druga, tuż po reprezentacji Cypru i przed Holandią. W sumie usłyszymy 16 piosenek.

Eurowizja Junior 2017: Polska faworytem! Tak wysoko nie byliśmy nigdy!

Które kraje głosowały na Polskę na Eurowizji Junior 2016? Komu punkty przyznali Polacy? [PEŁNA LISTA]

Olivia Wieczorek porwała publiczność na Eurowizji Junior 2016! Tak wyglądał występ Polki! [WIDEO + ZDJĘCIA]

Najlepsza polska piosenka na Eurowizji Junior to…Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×