Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 21.04.2018

Eurowizja 2018: Gromee i Lukas Meijer zaliczyli pierwszy występ za granicą! Zobaczcie jak rozgrzali publiczność w Londynie [WIDEO]

Gromee i Lukas Meijer w Londynie, Eurowizja 2018


Występ Gromee’ego i Lukasa Meijera w Londynie

Emocje związane z Eurowizją 2018 są coraz większe. Znamy już wszystkich reprezentantów, wiemy, które piosenki są typowane do pierwszego miejsca, a ostatnio poznaliśmy kolejność występów w półfinałach. Przypomnijmy, że Polska reprezentacja – Gromee i Lukas Meijer – pojawi się na scenie z numerem „11” w drugim półfinale, tuż po Gruzji i przed Maltą.

Choć piosenka Light Me Up wywołuje mieszane emocje wśród fanów Eurowizji, to po pierwszym zagranicznym występie Polaków w ramach trasy promocyjnej, możemy śmiało stwierdzić, że publiczność przyjęła ich z uznaniem. Swoją promocję w Europe Gromee i Lukas zaczęli od Londynu, gdzie wystąpili podczas koncertu z udziałem ich kilku rywali.

W komentarzach pod filmem, który trafił na YouTube możemy przeczytać raczej pozytywne opinie. Wielu internautów zwraca uwagę na lepszą formę wokalną Lukasa:

  • Najlepsza piosenka tego roku

  • Lukas zaśpiewał o wiele lepiej niż podczas preselekcji

  • Bardzo mi się podoba. Za każdym razem coraz bardziej

  • Zbyt chaotyczne jak dla mnie

Występ Gromee’ego i Lukasa Meijera z Light Me Up w Londynie poniżej. Jak myślicie, czy awansują do finału Eurowizji?

Eurowizja 2018: Polska z najmniej korzystnym numerem startowym! Znamy kolejność wszystkich występów

Faworytka Eurowizji wyznała, że jest lesbijką! Nie jest sama, bo jej przystojny rywal jest gejem!

Eurowizja 2018: Michał Szpak udzielił fachowych porad Gromee’emu! Kibicował jemu czy Marcie Gałuszewskiej? [WIDEO]

Czy Gromee i Lukas Meijer wygrają Eurowizję 2018?Komentarzy: 2


Gość | 6 kwietnia 2018, 14:58

bardzo słabo wypadli, pleybeck , a tam gdzie było słychac jego spiew to gdzie trzeba było wyciągnąć góry jeden fałsz, odstawiał mikron do publicznosci, a tu słychac jego spiew z plabacku – żenada


An | 6 kwietnia 2018, 13:29

Oj , na tym naszym wschodzie Europy potrafimy rozgrzać fanów z innych krajów ? A jednak się udało ! Jak ja się ciesze że Gromee robi taką muzę . Już zrobił bardzo dużo , zrobi jeszcze więcej i pewne jest to że sodowa mu do głowy nie uderzy . Wszyscy co wyjadą na najbliższe wakacje z Polski nad ciepłe morza, będą słuchać tej piosenki i … Runaway. Fani Gromee&Lukas pozdrawiam.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×