Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 21.04.2018

Eurowizja 2018: Internauci już wyłonili swojego faworyta do Eurowizji! Będziecie zaskoczeni kto nim został!

Eurowizja 2018 Izrael Netta Toy


Izrael

Eurowizja 2018 zbliża się wielkimi krokami, a co za tym idzie – bukmacherzy zaczynają obstawiać potencjalnych zwycięzców. Jak się okazuje, jeden z krajów biorących udział w tegorocznej edycji konkursu na u wszystkich szczególne względy i jest najczęściej typowany na zwycięzcę. Chodzi oczywiście o Izrael! Co jest takiego wyjątkowego w artystce, która będzie go reprezentowała podczas półfinałów w Lizbonie?

Jeśli naprawdę chce się wygrać Eurowizję, należy zorganizować ogromne przyjęcie, zaprosić wszystkich uczestników i zorganizować transmisję w social mediach, która dotrze do wszystkich fanów na świecie. 25 z tegorocznych uczestników Eurowizji wzięło udział w Israel Calling – event był transmitowany na żywo przez oficjalnego Facebooka. Pomiędzy artystami z Hiszpanii, Australii, Danii, Francji i Anglii pojawiła się również reprezentantka Izraela – Netta Barzilai. Jej występ zamykał imprezę i gdyby nad Rabin Square znajdował się dach, dziewczyna najprawdopodobniej zdołałaby go rozbić swoim niesamowitym popisem.

Była pewna siebie, zabawna i miała silne przesłanie, a tysiące fanów zgromadzonych na jednej z największych otwartych przestrzeni w Tel Avivie praktycznie oszalało z radości, że reprezentuje ich ktoś taki. Netta zdobyła już ponad 20 milionów wyświetleń na Youtubie i swoim Toy podbiła iTunes w kilku krajach w ostatnim miesiącu – im bliżej do Eurowizji tym bardziej je dominuje. Wszystko dzięki piosence i niezwykłej otwartości na fanów.

Netta, która jest ulubienicą bukmacherów, niedawno podzieliła się nawet tutorialem, na którym pokazuje jak wykonywać taniec, który sama wykonuje podczas śpiewania.

Nie da się ukryć, że artystka ma wyjątkowy styl i niesamowite „zaplecze” wokalne. Posłuchajcie jej piosenki i sami oceńcie. Ma szansę?

Gromee pokazał pierwsze zdjęcie ze ślubu! Czule obejmuje swoją piękną żonę. Zobaczcie jej suknię ślubną

Kapelusz to nieodłączny wizerunek Gromee’ego. A jak wygląda bez niego? Mamy zdjęcia

Eurowizja 2018: Tak źle jeszcze nie było! Polska coraz niżej u bukmacherów!

Czy ta piosenka wygra Eurowizję?Komentarzy: 1


Gość | 15 kwietnia 2018, 11:18

Czy gdakanie jest symbolem jakiegoś przesłania? Ta piosenka jest beznadziejna. Może będzie w top 10, ale na pewno nie wygra.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×