Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 19.01.2018

A to niespodzianka! Alexander Rybak wraca na Eurowizję! Pamiętacie jego „Fairytale”? Szykuje się kolejny hit

Alexander Rybak pojedzie na Eurowizję 2018


Eurowizja 2018: Alexander Rybak z Norwegii?

Mimo że do półfinałów i wielkiego finału Eurowizji 2018 zostało jeszcze pół roku, to już od kilku tygodni spekuluje się na temat artystów, którzy będą reprezentować poszczególne kraje. Przypomnijmy, że Konkurs Piosenki Eurowizji 2018 odbędzie się w stolicy Portugalii, czyli Lizbonie.

Nic więc dziwnego, że dużą sensację wywołała informacja, jakoby zwycięzca Eurowizji 2009, Alexander Rybak miał stanąć po raz koleiny do walki o Grand Prix.

Wiadomość o wyjeździe Alexandra do Portugalii podał norweski serwis VG.no, który przekazał, że w eliminacjach do festiwalu weźmie udział kilkoro artystów, którzy już wystąpili na eurowizyjnej scenie.

Wielu fanów Konkursu z pewnością ucieszył fakt, że na liście znalazł się zwycięzca Eurowizji 2009. Lecz sam zainteresowany nie skomentował tych plotek.

Natomiast jakiś czas temu, w jednym z norweskich programów, zdradził że dostał już jedną propozycję powrotu na Festiwal. Nie była to jednak oferta ze strony norweskiej telewizji, a białoruskiej. Podobno tamtejsze władze chciały nawet zapłacić piosenkarzowi, który z pochodzenia jest w połowie Białorusinem.

Otrzymałem ofertę pieniężną związaniem z reprezentowaniem Białorusi na Eurowizji. Wolałbym jednak pojechać za darmo, ale w barwach Norwegii. O ile w ogóle się uda – skomentował sprawę.

A Wy chcielibyście jeszcze raz zobaczyć Alexandra Rybaka na Eurowizji? Miałby szansę wygrać po raz drugi?

Tak odmienionej Margaret jeszcze nie widzieliście! Piosenkarka pokazała się w bardzo seksownym wydaniu i to bez grama makijażu! Natychmiast wywołała euforię wśród fanów!

Michał Szpak swoim lateksowym wdziankiem zakasował półnagich zagranicznych misterów! Tylko on tak potrafi rozpalić zmysły swoich fanów!

Margaret dumna jak paw! Napisał o niej największy amerykański portal plotkarski! Stawiają ją na równi z… Brawo!

W jakiej części Europy odbędzie się Eurowizja 2018?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×