NewsyTak gwiazdy pocieszają Kubę Błaszczykowskiego i gratulują polskiej reprezentacji: Anna Mucha, Małgorzata Kożuchowska, Michał Żebrowski

Tak gwiazdy pocieszają Kubę Błaszczykowskiego i gratulują polskiej reprezentacji: Anna Mucha, Małgorzata Kożuchowska, Michał Żebrowski

Gwiazdy wspierają Kubę Błaszczykowskiego
Karolina Stęclik
01.07.2016 09:23, aktualizacja: 01.07.2016 14:26

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że tegoroczne Mistrzostwa Europy były dla Polaków najpiękniejszymi i najbardziej emocjonującymi od lat. Biało-czerwoni wracają do domu z ogromnymi sukcesami. Podczas niespełna miesięcznego pobytu we Francji udało im się wygrać trzy mecze (z Irlandią Północną, Ukrainą i Szwajcarią) i zdobyć remis z Niemcami. Podczas wczorajszego spotkania z Portugalią po raz kolejny udowodnili, jak wielki posiadają umiejętności i jak ogromnie dumni możemy z nich być.

Niestety po 120 minutach meczu (90 min + dogrywka) wynik wynosił 1:1. Ostatecznością były rzuty karne.  Niestety szczęścia zabrakło, gdy do bramki celował Kuba Błaszczykowski. Jeden z najbardziej uzdolnionych polskich piłkarzy nie przechytrzył bramkarza reprezentacji Portugalii i tym sposobem Polska przegrała.

Choć smutek jest ogromny, nikt nie ma wątpliwości, co do tego, że do samego końca polscy zawodnicy grali, jak prawdziwi mistrzowie. Cały kraj obsypuje ich od wczoraj gratulacjami. Także polskie gwiazdy. Na swoich profilach instagramowych i facebookowych zamieścili mnóstwo wpisów zadedykowanych biało-czerwonym.

Zobaczcie, co opublikowali między innymi Małgorzata Rozenek, Małgorzata Kożuchowska, Anna Mucha i Michał Żebrowski.