Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 23.03.2018

Pałac Elizejski w szoku! Emmanuel Macron wydał ponad 100 tysięcy złotych na… Brytyjczycy już się śmieją

Emmanuel Macron


Ile Emmanuel Macron wydał na makijaż?

Wszyscy wiemy, że wizerunek w dzisiejszych czasach to rzecz niezwykle ważna i w miarę możliwości trzeba unikać jakichkolwiek wpadek, zwłaszcza jeśli jest się politykiem czy dyplomatą. Na nich szczególnie zwracamy uwagę.

Być może dlatego tak bardzo przejęty swoim nowym urzędem prezydent Francji – Emmanuel Macron wydał na specjalistów od makijażu 36 tysięcy Euro! Jak informuje The Daily Tlegraph tajemnicza mejkapistka Macrona – Natasha M. – wystawiła dwa rachunki za swoje usługi – jeden na 10 tysięcy Euro, drugi na 26 tysięcy.

Pałac Elizejski jest mocno zaskoczony tymi informacjami:

Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z wykonawcą usługi.

Zapowiedziano również znaczne obniżenie środków na tego rodzaju fundusz reprezentacyjny. The Daily Telegraph uważa, że w obecnym momencie, kiedy poparcie dla Macrona mocno maleje, taka afera może mieć fatalne skutki.

Donald Trump zmierzył 64-letnią Brigitte Macron wzrokiem od góry do dołu, a potem ją obraził? Wizyta w Paryżu w atmosferze skandalu [WIDEO]

Emmanuel Macron jak dba o siebie?

Emmanuel Macron jak dba o siebie?

Emmanuel Macron makijaż

Emmanuel Macron makijaż

Emmanuel Macron - skandal w Pałacu Elizejskim

Emmanuel Macron – skandal w Pałacu ElizejskimKomentarzy: 3


Gośćas | 26 sierpnia 2017, 17:38

zabojad psychotaktyczny


Gość | 25 sierpnia 2017, 15:00

A z której strony tej makijaż za tyle kasy bo ja widzę tylko ewentualnie puder na twarzy…chyba że chodzi o zabiegi medycyny estetycznej ale tego ,,makijażem” już nie nazywamy tylko zabiegami kosmetycznymi..


Gość | 25 sierpnia 2017, 13:33

kolejny europejski pajac


Dodaj komentarz
×