Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Gwiazdy „Na dobre i na złe” wzięły cichy ślub? Wszystko na to wskazuje

na-dobre-i-na-zle-logo


Redbad Klynstra i piekna Emilia Komarnicka zmienili nazwiska

Redbad Klynstra i piękna Emilia Komarnicka od lat grają w kultowym serialu TVP Na dobre i na złe. Aktorzy znają się doskonale i to nie tylko z planu serialu. Gwiazdy mają też wspólny program w TVP Kultura Nienasyceni oraz razem grają w spektaklu Małe zbrodnie małżeńskie. Od jakiegoś czasu media plotkarskie zaczęły spekulować, że para mocno zbliżyła się do siebie, a nawet… wzięła ślub!

Gwiazdy na 17. urodzinach „Na dobre i na złe”: Anita Sokołowska, Katarzyna Dąbrowska, Julia Kamińska, Aleksandra Hamkało…

Redbad Klynstra i Emilia Komarnicka mają za sobą medialne związki. Aktor wiele lat temu był związany z piosenkarką Katarzyną Nosowską, z kolei Emilia do niedawna była zaręczona z aktorem grającym w serialu TVN Na WspólnejŁukaszem Konopką. Czyżby aktorzy wzięli cichy ślub? Wszystko na to wskazuje, może to potwierdzać zmiana ich nazwisk na prywatnych profilach. Aktorzy mają teraz dwuczłonowe nazwiska – Klynstra-Komarnicki i Komarnicka-Klynstra. Para na razie tego nie komentuje.

Przypomnijmy, że przyjmowanie nazwiska żony w środowisku aktorskim nie jest nowością. Niedawno uczynił tak Mateusz Lisiecki-Waligórski, mąż Magdaleny Waligórskiej-Lisieckiej, aktorki Rancza oraz Michał Lesień-Głowacki, aktor znany z Klanu.

Czekamy wiec na potwierdzenie tych sensacyjnych wiadomości.

Emilia Komarnicka i Redbad Klijnstra przestali się ukrywać! „Wreszcie do tego dojrzałem…”

Emilia Komarnicka - Gwiazdy czytają dzieciom

Emilia Komarnicka – wyszła za mąż?

Redbad Klynstra

Redbad Klynstra

 

„Diagnoza” czy „Na dobre i na złe”? Który serial wolisz?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×