Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.02.2018

Elton John i David Furnish WZIĘLI ŚLUB! [dużo zdjęć]

Elton John i David Furnish wzięli ślub


Na ten moment zakichani czekali 9 lat.

Od kiedy tylko dowiedzieli się, że w Wielkiej Brytanii planuje się wprowadzenie prawa,  dzięki któremu pary jednopłciowe mogą zawierać związki małżeńskie to Elton John i David Furnish planowali tę uroczystość.

Kilka tygodni temu muzyk poinformował, że ślub odbędzie się dokładnie w 9. rocznicę zawarcia związku partnerskiego z Davidem. Ma tę okoliczność gwiazdor specjalnie założył sobie konto na Intagramie i obiecał swoim fanom, że będzie ich na bieżąco informował o tym, na jakim etapie jest uroczystość.

Słowa dotrzymał, dlatego teraz cały świat może zobaczyć jak wyglądało zaproszenie na ślub, buty ich synów – Zachary’ego i Elijaha, którzy podawali parze obrączki. Widzimy również jak wyglądało menu, uroczystośc zaślubin, włożenie obrączek oraz wystrój sali weselnej.

Po części formalnej zaproszono gości na wesele, na które zaproszono 50 najbliższych osób. Była wśród nich rodzina, przyjaciele i znajomi.

Zobaczcie zdjęcia!Komentarzy: 1


pink | 23 grudnia 2014, 05:41

Zatwierdzenie jako „ związek partnerski „- to chyba jest jedyna forma, chociaż „lekko niezdrowa„, ale jeszcze do zaakceptowanie…Natomiast stanowcze NIE dla ŚLUBOW homoseksualistow, i absolutne NIE dla adopcji dzieci przez takie pary, bowiem dziecko od samego poczatku narażone jest na zaburzania w rozwoju, na wypaczanie prawdy o rodzinie i w ogóle moralności… BÓG nie ma z tym nic wspolnego !


Dodaj komentarz
×