Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.02.2018

Zjawiskowa Angelina Jolie pierwszy raz w życiu dostała kosza! Miliarder zostawił ją dla młodszej gwiazdy z Hollywood!

Angelina Jolie, Elon Musk


Elon Musk zostawił Angelinę Jolie dla Amber Heard

Prawie pół roku temu brytyjski miliarder Elon Musk rozstał się z byłą dziewczyną Johnny’ego Deppa – młodą aktorką Amber Heard. Oficjalnym powodem zakończenia relacji Amber i Elona była odległość, która ich dzieliła – Stany Zjednoczone kontra Wielka Brytania. Ten sam dystans nie przeszkodził jednak Elonowi w spotkaniach z Angeliną Jolie, z którą ponoć miał już zaplanowany ślub. Ostatecznie uczucie założyciela PayPala do byłej żony Brada Pitta wypaliło się. Teraz już wiemy dlaczego – piękna Angie przegrała z młodszą o 11 lat koleżanką z branży filmowej.

Elon zawsze z szacunkiem wypowiada się o Amber, twierdząc, że jest cudowną osobą. Okazuje się, że stara miłość nie rdzewieje i jak informuje Us WeeklyElon i Amber znowu są razem:

Amber lubi spędzać czas z Elonem, a on chce z nią być cały czas. Jest szczęśliwa, że go ma. Zależy jej na nim i uważa, że jest fascynujący. Mają mnóstwo wspólnych zainteresowań i jej zdaniem on jest niezwykle inteligentny i interesujący, i nie za bardzo zmanierowany przez Hollywood – podaje portal.

Przypomnijmy, że Angelina z kolei podobno układa sobie życie u boku kambodżańskiego dj-a. Zatem wszyscy są szczęśliwie zakochani, czyli tak jak w hollywoodzkiej komedii romantycznej. Bosko.

Oto nowy partner Angeliny Jolie! Wyciekły do internetu ich wspólne zdjęcia!

Miliarder nie wytrzymał plotek! Elon Musk o rozstaniu z Amber Heard. Oto prawdziwe powody zakończenia związku

Amber Heard porzucona przez kolejnego mężczyznę! Zostawił ją samą na drugim końcu świata

Angelina Jolie czy Jennifer Aniston? Która bardziej pasowała do Brada Pitta?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×