Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 21.11.2017

Edyta Pazura wyszła z ciepłego łóżka i w samym szlafroku zasiadła z synkiem na zimnych kaflach! Tak słodko zaczyna rodzinny weekend!

Edyta Pazura z synem


Edyta Pazura z synem

55-letni Cezary Pazura i 29-letnia Edyta Pazura są rodzicami 8-letniej Amelii i 5-letniego Antoniego. To już dziesięć lat, odkąd Cezary związał się z obecną żoną, Edytą, małżonkowie są ze sobą bardzo szczęśliwi. Oboje są bardzo oddani rodzinie, a niedawno nawet aktor wyznał, że myślą o jej powiększeniu.

Tak, chcielibyśmy mieć jeszcze przynajmniej jedno dziecko – mówił.

Nieco ostrożniejsza w deklaracjach jest jego piękna młoda żona. Gdy dziennikarka Twojego Imperium spytała ją, czy wraz z Czarkiem pragnęliby kolejnej pociechy, odpowiedziała z większą rezerwą:

Nie wiem, zobaczymy. Czas pokaże. Może skusimy się na program 500 plus. A poważnie mówiąc – dzieci się nie planuje. Same pojawiają się w odpowiednim czasie. Nasze są dziećmi miłości – stwierdziła.

Przy okazji Edyta zaznaczyła, że Pazura jest bardzo dobrym ojcem. Jest opiekuńczy i chętnie zajmuje się dziećmi:

Czarek nie chce stracić najlepszych lat z życia dzieci. Docenia to, co udało nam się wspólnie stworzyć – opowiada Edyta.

Jej zdaniem to rodzina jest dla niego teraz najważniejsza, a nie kariera. Co prawda aktor ciągle pracuje, ale „z niektórych propozycji świadomie rezygnuje”. Zaznacza, że jej mąż doszedł już do takiego punktu, że może bez problemu odrzucać niektóre oferty pracy.

Przecież jak mało kto zapisał się w historii polskiego kina. Ale wiem, że na pewno nie powiedział jeszcze ostatniego słowa, jeśli chodzi o film – mówi Edyta.

Ostatnio Edyta Pazura pokazała na swoim profilu cudowna fotkę. Na zdjęciu możemy podziwiać piękną Edytkę w rannych pieleszach. Żona Czarka jest w białym szlafroku i oddaje się weekendowej zabawie z synkiem Antonim! Oboje siedzą na zimnej kaflowej podłodze, co z pewnością nie jest zbyt przyjemne dla 5-letniego chłopca:

Spokojnego i rodzinnego weekendu Kochani! – napisała Edytka pod zdjęciem

Miejmy nadzieję, że atrakcyjna żona Pazury po rannej zabawie na kafelkach znajdzie ciekawsze zajęcie dla swojego skarba 🙂

Edyta Pazura martwi się o swojego męża! Cezary niepokojąco traci na wadze – schudł już 15 kilogramów! Co się z nim dzieje?

Edyta Pazura pokazała swój dom! Zobaczcie w jakich warunkach mieszka z mężem i dziećmi!

Jak wygląda Edyta Pazura o poranku i BEZ makijażu? 8-letnia córka zrobiła jej sesję!

Czy Edyta Pazura ma dobry gust?Komentarzy: 1


Gość | 21 października 2017, 17:27

Osoba, której nie da sie słuchać. Same głupoty opowiada. Sam natura 😂


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×