Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 17.12.2017

Edyta Herbuś zostanie agentką Anny Muchy. To będzie istna petarda!

Anna Mucha i Edyta Herbuś


Edyta Herbuś zagra menadżerkę Anny Muchy

Anna Mucha należy do grona najbardziej lubianych aktorek w Polsce. Sympatię widzów zdobyła grając w serialu M jak miłość, w filmach Och Karol 2, Młode wilki 1/2 czy Chłopaki nie płaczą. Poza dorobkiem zawodowym, fani Muchy doskonale pamiętają, że była dziewczyną Wojewódzkiego, i co aktualnie jest tematem burzliwych dyskusji, cała Polska już widziała jej apetyczne kształty w… internecie.

Anna Mucha zrobiła sernik z przepisu Mateusza Gesslera. Pod zdjęciem lawina komentarzy: „Nie no, chamówa”

Edyta Herbuś, równie piękna gwiazda polskiego show biznesu. Po rozstaniu z Mariuszem Trelińskim aktorka rozpoczęła nowy etap w swoim życiu. Wystartowała z przytupem, bowiem piękna Edyta, ku uciesze wielu fanów, rozebrała się dla Playboya.

Teraz Edyta Herbuś i Anna Mucha połączą siły. Czeka je wspólne wyzwanie zawodowe – Herbuś zostanie agentką Muchy! Ale w… komedii Przygoda z ogrodnikiem kanadyjskiego autora Norma Fostera.

Premiera spektaklu będzie miała miejsce 6. czerwca w Teatrze IMKA u Tomasza Karolaka w Warszawie. W obsadzie pojawią się nie tylko Edyta Herbuś i Anna Mucha, ale także Katarzyna Ankudowicz, Artur Krajewski, Bogdan Kalus, Michał Sitarski i Anna Korcz.

Czy z pomocą takich pięknych gwiazd Tomasz Karolak może liczyć na murowany sukces? Wydaje się to niemalże oczywiste.

Anna Mucha i jej „dyskretna” reklama na Instagramie. Komentuje Mikołaj Krawczyk. Co na to aktorka?

Anna Mucha w różowej garsonce

Anna Mucha

Edyta Herbuś - Pokaz MMC

Edyta Herbuś

 

Czy Anna Mucha i Kuba Wojewódzki tworzyli ładną parę?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×