Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 21.04.2018

Edyta Górniak ostro skrytykowała Karolinę Korwin-Piotrowską! Zapowiada się kolejna wojna w show-biznesie?

Karolina Korwin-piotrowska i Edyta Górniak


Edyta Górniak skrytykowała Karolinę Korwin-Piotrowską

Karolina Korwin-Piotrowska znana jest ze swobodnego wyrażania własnych opinii i raczej nie przejmuje się tym, co myślą o niej inni. Dziennikarka ostatnio skomentowała występ Dody przed prezydentem Andrzejem Dudą, o którym w sieci zrobiło się bardzo głośno. To tylko jeden z jej licznych komentarzy dotyczących polskich gwiazd.

Zobacz: Karolina Korwin Piotrowska rzadko komentuje Dodę, ale tym razem nie wytrzymała!

Jednak tym razem role się odwróciły. Jak czytamy w Super Expressie, przedstawicielki show-biznesu postanowiły odnieść się do Karoliny. Edyta Górniak już 3 lata temu zdecydowanie skrytykowała dziennikarkę:

„Karolina z Piotrkowa” ma syndrom tzw. najbrzydszej dziewczyny w klasie. Zobaczcie, jak zawiść brzydko się starzeje. Nieurodziwa, bez partnera życiowego, bez dziecka. Nigdy nie będzie autorytetem. My już to wiemy. Ona jeszcze nie… – powiedziała Edyta Górniak.

Podobne zdanie o Karolinie ma Agnieszka Orzechowska:

 To żenująca baba. Zazdrości Dodzie pięknych kształtów i tyle… O mnie też mówiła: „jaki kraj, taka Angelina”. Takie uwagi i komentarze mogą mówić tylko zakompleksieni ludzie. Doda na pewno się nie przejęła. Wyglądała super – powiedziała polska „Angelina”.

Jak widać obie panie nie darzą sympatią Karoliny Korwin-Piotrowskiej. Jak myślicie, zapowiada się wojna w show-biznesie? Po czyjej stronie stoicie?

Zobacz także: Karolina Korwin Piotrowska już tak nie wygląda! Dziennikarka postawiła na drastyczną zmianę

Edyta Górniak po konferencji z Davidem Fosterem

Edyta Górniak po konferencji z Davidem Fosterem

Agnieszka Orzechowska

Fotografia: AKPA

 

Lubicie Karolinę Korwin-Piotrowską?Komentarzy: 9


Gość | 27 listopada 2016, 12:36

Karolina bywa złośliwa,ale te niby divy żałosne


Gość | 24 listopada 2016, 18:06

Uwielbiam Pania Karolinę ,Edyta Górniak to dno.


WrednyDziennik | 24 listopada 2016, 14:12

Po co wracacie do wypowiedzi sprzed kilku lat robiąc z tego „news”?


Gość | 24 listopada 2016, 13:47

Wreszcie Edyta utarła Pani Piotrkowskiej nosa,i słusznie.


marek | 24 listopada 2016, 13:30

Z czego by zyla ta Piotrowska, to chyba nie dziennikarstwo juz tylko zwykla flustracja zyciowa. Szkoda


Gość | 24 listopada 2016, 12:28

Ten komentarz Edyty , to przecież stara sprawa. Nie pamiętam , kiedy ona dokładnie go zamieściła , ale było to już dawno temu, więc nie wiem po co do tego wracacie. Poza tym, to ten komentarz był odpowiedzią na jedną z licznych krytyk Korwin – Piotrkowskiej w kierunku Edyty. To chyba jej ulubiona znana osoba do krytykowania . Mogłaby się kobieta zająć czymś ambitniejszym niż komentowanie plotek dotyczą znanych osób.


Gość | 24 listopada 2016, 10:43

Odgrzewacie na siłę starą sprawę. Chcecie konfliktu???? Przecież. ten komentarz Edyta zamieściła na FB dawno temu, po jakiejś wyjątkowo chamskiej odzywce Piotrowskiej i szybko go usunęła. W przeciwieństwie do Piotrowskiej, Edyta nigdy pierwsza nie komentuje KKP, bo nie śledzi jej poczynań i nie interesuje Jej, co robi ta pani!!!!


Gość | 24 listopada 2016, 09:51

Bardzo niski komentarz ze strony P. Edyty, weszła w te same buty które krytykuje, wymawiać drugiej kobiecie brak dziecka, urody czy partnera, bardzo słabe i pozbawione jakiejkolwiek klasy. To smutne, że jak chce się kogoś oblać błotem to zawsze samemu buty też się ubrudzi. Każdy musi z czegoś żyć, P. Karolina akurat z hejtowania, kabarety z wyśmiewania, politycy to wiadomo z naszej głupoty a piosenkarki już teraz w większości z pozowania na ściankach, ustawek z paparazzi i skandali obyczajowych… Takie życie i taki showbiznes.


Gość | 24 listopada 2016, 09:36

czyzby Edzia podlizywala sie Dorocie?


Dodaj komentarz
×