Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.03.2018

Edyta Górniak i Doda znowu popadną w konflikt?

Edyta Górniak i Doda


Doda i Edyta Górniak zapowiedziały, że w tym roku będą miały premierę nowe płyty. Jak zapewne pamiętacie, Dorota Rabczewska ostatni album wydała w 2011 roku, a jej koleżanka z branży rok później. Okazuje się, że obie gwiazdy chciałyby, aby ich krążki ukazały się na rynku tuż przed wakacjami.

Materiał na płytę Edyty jest już praktycznie gotowy. Chciała ją wydać w czerwcu, aby zrobić prezent fanom, którzy już od dawna czekają na tę premierę gwiazd. Doda też wymarzyła sobie taki termin, a niedługo powinien ukazać się jej kolejny singiel. Obie płyty są dla firmy priorytetem, ale nie mogą pokazać się na rynku w tym samym czasie. To byłby strzał w kolano – tłumaczy informator „Faktu”.

Czy dojdzie do sytuacji, w której jedna z gwiazd będzie musiała ustąpić? Może się okazać, że krążki mimo wszystko ukażą się kilka miesięcy później, ponieważ zarówno Doda, jak i Edyta Górniak, słyną z perfekcjonizmu, więc mogą jeszcze dopracowywać nowy materiał.

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan zabrała rolę Dodzie? Wiemy, jaka jest prawd

Edyta Górniak

Fotografia: ONS

Doda, foto: ONS

Fotografia: ONSKomentarzy: 5


Gość | 23 kwietnia 2016, 14:25

Obie miały wydać płyty w 2015 i tak trochę im się to nie udało. Nie zmienia to faktu, że ostatnia płyta Dody była o niebo lepsza i pokryła się platyną a Edyty o ile się nie mylę to niczym. Czekam na płytę Dody i mam nadzieję, że wyjdzie jak najszybciej to możliwe 🙂


Ugujnar | 8 kwietnia 2015, 15:25

weź wyjdź dziewczynko.


Riotka | 8 kwietnia 2015, 15:19

Ostatnia płyta Dody pokryła się platyną, ostatnia płyta edzi była tak żałosna że nie pokryła się niczym, nawet złotem. edi skończ już… królowa jest tylko jedna.


Magdalena Giżycka | 8 kwietnia 2015, 14:52

Mów za siebie bo akurat ja i pare innych osób planujemy taki zakup 😉


Fanka Dody | 8 kwietnia 2015, 09:24

Muza Dody to kicz. Nikt tego nie kupi.


Dodaj komentarz
×