Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.02.2018

Największa niespodzianka „Kobiet mafii” rozebrała się w „Playboyu”! Patryk Vega ma niezłe oko, a Kasia Warnke potężną rywalkę

Edyta Folwarska Playboy 2018


Playboy z Edytą Folwarską na marzec 2018

Edyta Folwarska została gwiazdą Playboya na marzec 2018. Dziennikarka Super Expressu i prezenterka telewizyjna zrzuciła ciuszki i wskoczyła na krzesło reżysera zmysłowo prowokując czytelników swoimi pięknymi, dużymi… oczami. Przy jej odważnych pozach nawet słynne, „rozbierane” zdjęcia Kasi Zielińskiej i Katarzyny Glinki wypadają nudno.

31-letnia dziennikarka przyznała, że rozebrała się dla swoich fanów, którzy – razem z wydawcami magazynu dla mężczyzn – od trzech lat namawiali ją do zaprezentowania w pełni swoich wdzięków.

To nie była łatwa decyzja. Ale zrobiłam to dla moich fanów! (…) Uznałam, że to idealna okazja, by wziąć udział w takiej przygodzie. Poza tym będzie to idealna pamiątka na stare lat – powiedziała Edyta na łamach dziennika, w którym na co dzień pracuje.

Powód do wzięcia udziału w sesji zdjęciowej był jeszcze jeden – Edyta zagrała w filmie Kobiety Mafii. Zachwycony Folwarską Patryk Vega zapewnia, że blond piękność może liczyć na angaż w jego kolejnych produkcjach:

Edyta z pewnością pojawi się w moich filmach jeszcze nieraz. Ma wyczucie kamery, nie spina się przed nią, zachowuje się naturalnie. W przyszłości wpuszczę ją na jeszcze głębszą wodę – zapewnia reżyser.

Playboy z Edytą Folwarską trafi do sprzedaży w najbliższy piątek. Jak wam się podoba? Lepsza od swojej koleżanki z planu, Kasi Warnke?

Takiej sesji jeszcze nie było! Joanna Przetakiewicz rozebrała się dla „Playboya”!

Po co sesja dla Playboya? Małgorzata Rozenek w miniaturowym bikini na okładce „Vivy!” pozuje niczym rasowa Playmate!

Piękna Playmate brutalnie pobita przez amanta Hollywood! Śliczna 21-latka przeżywała katusze!

Jak oceniasz tę sesję w Playboyu?Komentarzy: 7


Jamajka | 16 lutego 2018, 19:35

Urodą nie zachwyca. Ma dziwną figurę, ani szczupła ani gruba. Niech iqacai bierze, żeby jej wagę podrasował to wtedy jej nogi nie będą takie toporne się wydawały. Chyba chętnych na sesję nie mają skoro biorą takie przeciętne jak ona.


Gość | 16 lutego 2018, 10:12

Raczej dla mało wybrednych,nienachalna uroda-więc dlaczego ma sesję???


Gość | 14 lutego 2018, 17:03

Tłuste,krótkie giry…typowa blondi z dorodnym cyckiem


Gość | 14 lutego 2018, 17:00

Mordka bardzo przecietna-taka kaczka.Za to duże zwisy!


Gość | 14 lutego 2018, 16:59

To ta od discopolowców 😉 szału nie robi.Dojce fajne


Gość | 14 lutego 2018, 16:58

Z ryjka nieciekawa,troche wieśniarka,ale cycki sporawe i zadek też soczysty.


Gość | 14 lutego 2018, 16:54

Gdzie jej do Kasi Warnke.Wieśniacka uroda


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×