Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 14.12.2017

78 letni polski gwiazdor miał cztery żony i tysiące romansów! Jest erotomanem i aktualnie ma pięć kochanek, z którymi regularnie sypia! 

Edward Linde-Lubaszenko opowiada o swoich kochankach

Znany polski aktor Edward Linde-Lubaszenko, ojciec Olafa Lubaszenki,  ma już prawie 80 lat!  Podeszły wiek jednak nie przeszkadza aktorowi, aby nadal cieszyć się życiem seksualnym! Jego życie to gotowy scenariusz filmowy. Trudne dzieciństwo, bujne życie uczuciowe i niesłabnący, mimo 78 lat, temperament. Edward Linde-Lubaszenko ma o czym opowiadać wnukom. W latach młodości był uważany za amanta i łamacza kobiecych serc. Jego urokowi uległy między innymi piosenkarka Ewa Demarczyk i aktorka Anna Polony. Wygląda na to, że obecnie niewiele się zmieniło. Aktor opowiedział ostatnio o swoim pożyciu seksualnym i trzeba przyznać, że jest naprawdę wyzwolony.

 Jestem erotomanem. Miałem cztery żony i tysiące kochanek. Zdobyłem uznanie kobiet – mówi sam o sobie aktor.

W 2012 roku głośno było o jego romansie z o 48 lat młodszą Joanną Majstrak. Obecnie jednak aktor preferuje przygodny seks, a nie stałe relacje.

Nie chcę się już z nikim wiązać na stałe, bo uwielbiam wolność – powiedział w Fakcie weteran polskich scen.

Aktor wyznał również, że obecnie jest kilka kobiet, z którymi sypia.

Teraz zapragnąłem poszaleć i mam pięć kochanek. Mam nadzieje, że w przyszłym roku dojdzie do tego, że w każdym miesiącu będę miał inną i wyjdzie wtedy dwanaście dziewczyn. Co mam sobie żałować! – ekscytuje się  Linde-Lubaszenko

Ludzie czasami patrzą na mnie i dziwią się, że jeszcze żyję. Choć ze zdrowiem jest w porządku, to jednak kiedyś trzeba będzie umrzeć i wszystko się urwie. Trzeba się więc wyszaleć – wyjaśnia w Fakcie aktor.

Jesteśmy pod wrażeniem, a wy?

Ten seksskandal niemal zniszczył karierę Bogusława Lindy! Chciał o tym zapomnieć ale koncertowo wysypał go do tabloidu najbliższy przyjaciel!

 

Edyta Pazura jest już gotowa na święta! Zobaczcie jak pięknie przystroiła swój pałac!

Viola Kołakowska ponownie prowokuje! Tym razem pokazała zdjęcie swojego 4 letniego synka, który obserwuje ją w trakcie kąpieli!

Którą polską aktorkę lubisz najbardziej?Komentarzy: 1


Gość | 7 grudnia 2017, 19:00

Lubi sobie powachac.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×