Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 13.12.2017

Zmysłowa dziewczyna polskiego piłkarza poszła na całość! Pokazała swoje apetyczne nagusieńkie pośladki! Internauci rozpaleni!

krycha


Celia Jaunat – piękna dziewczyna Grzegorza Krychowiaka kusi nagimi pośladkami

Żony i dziewczyny polskich piłkarzy ostatnio usilnie powtarzają w swoich wywiadach, że są bardzo zapracowane, mają wiele stresów i obowiązków. Jednak z czasem trudno te ich deklaracje brać na poważnie. Szczególnie śledząc ich profile. Znakomitym przykładem jest najpiękniejszej z nich – Celii Jaunat  , w jej przypadku można odnieść wrażenie, że seksowna dziewczyna Grzegorza Krychowiaka jest szczególnie zapracowana. Celia co kilka tygodni ciężko pracuje na słonecznych, tropikalnych wakacjach. Oczywiście słońce i piaszczyste plaże to idealny plener do robienia seksownych zdjęć. Na najnowszych fotkach Celia nie pozostawia wiele wyobraźni.

 

Partnerka najprzystojniejszego polskiego piłkarza aktualnie pracuje wypoczywając nad Morzem Martwym. Piękna Francuska, w wolnych chwilach zrobiła kilka pięknych fotek. Modelka postarał się nawet, aby jej skąpa stylizacja pasowała do kolorystyki krajobrazu. Seksowna Celia ponownie prowokuje swoich fanów swoim negliżem. Tym razem Celia zamieściła zdjęcie, na którym w całości podaje na tacy swoje nagie soczyste pośladki! Na jej profilu aż się zagotowało! Celia bez wątpienia jest najpiękniejszą polska WAGs, ku naszej radości bardzo często dzieli się w sieci  swoim wystawnym życiem. Ostatnia fotka, szczególnie nas rozpaliła w zimny jesienny wieczór 🙂

 Krychowiak to prawdziwy szczęściarz!

 

Seksowna dziewczyna Grzegorza Krychowiaka szaleje na swoich 25 urodzinach! A co robi jej ukochany?

Seksowna dziewczyna Grzegorza Krychowiaka kusi swoim ciałem nawet w jesienne chłody!

 

Odważne wyznanie Grzegorza Krychowiaka na temat dziecka z Celią Jaunat!

Który piłkarz ma lepszy styl ubierania – Robert Lewandowski czy Grzegorz Krychowiak?Komentarzy: 1


Gość | 17 listopada 2017, 19:54

Jest mega laska


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×