Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 17.12.2017

Kochanka Kamila Durczoka pokazała się światu w bikini! Maroko już oszalało na punkcie polskiej kusicielki!!

Marcin Miły komentuje związek Durczoka


Julia Oleś pokazała się w bikini

Od kiedy Kamil Durczok pokazał się z młodszą o 22 lat blogerką –  Julią Oleś  na premierze filmu „Na układy nie ma rady” ich związek nie jest już żadną tajemnicą. Choć para oficjalnie spotyka się od kilku miesięcy, okazuje się, że Durczok kojarzy Julię z czasów jej dzieciństwa. Jest córką znajomego Durczoka.

Zna go od wielu lat, bywał w jej rodzinnym domu – zdradził informator Na żywo

Z wykształcenia ekonomistka, z natury śpioch. Po dwudziestce, choć jeszcze nie przed trzydziestką. Uwielbiam gotować, malować, śpiewać i pisać. Dobrze robię aż trzy z tych rzeczy, co uważam za ogromny sukces. Żona męża, matka syna, służąca kota – tak opisała siebie Julia na swoim blogu.

Jedna z tych informacji nie jest już aktualna. Nowa ukochana Kamila Durczoka jest już bowiem rozwiedziona. Obecnie kochanka Durczoka odpoczywa w Maroko. Swoją fotorelację z wakacji Julia zaczęła bardzo nieśmiało. Najpierw opublikowała zdjęcia pięknych widoków i swoich nóg nad hotelowym basenem. Ostatnio jednak zdobyła się na odwagę i wrzuciła też fotkę w bikini.

Czekamy na więcej!

Odmłodzony Kamil Durczok pręży się jak tygrys na ściance z młodszą o 22 lata partnerką! To ich pierwsze oficjalne wspólne wyjście!

 

Julia Oleś pokazała się w bikini

Julia Oleś pokazała się w bikini

Julia Oleś pokazała się w bikini

Julia Oleś pokazała się w bikini

Kamil Durczok z partnerką - Na układy nie ma rady, premiera filmu

Kamil Durczok z partnerką

Czy uważasz, że Kamil Durczok powinien wrócić do pracy w telewizji?Komentarzy: 9


Gość | 23 września 2017, 20:48

głupie babsko, słabe cycki,


Gośćmi | 23 września 2017, 17:49

Jak tam pokaz sie w stroju Ewy bez stanika majtek pozwolisz pomasowac pirsi pozsac ich sutki jak wisnie slotkie jaknaliny pokaz cipcie owlosiona z otworkiem pochwy do ktorej go bym wsadzil wyeuchał spuscil sie nie wysuwal go dalr ruchał aż bedziwsz wyła pochodź naga po ulicach


Gość | 23 września 2017, 15:03

Na układy nie ma rady 😉
Nowa twarz do wypromowania…


TyleGość | 23 września 2017, 14:55

Na razie to Matkowski przegrał proces o zniesławienie i musi za to zapłacić realnymi pieniążkami.


Fona | 23 września 2017, 10:43

Żenujący spektakl skompromitowanego dupcoka i córki sąsiadów. Przecież to tylko potwierdzający dewiacje i odchylenia. Dobrze ze Latkowski pokazał jego prawdziwe oblicze chociaż wydaje się że to wierzchołek góry lodowej.


Gość | 23 września 2017, 10:20

Ile Wam posmarowali, że takie lizodupstwo uprawiacie nad Panną Nikt i podstarzałym byłym dziennikarzem skompromitowanym na oczach całej Polski?!


Gość | 23 września 2017, 10:16

Dno … oboje siebie warci. On skończony i na maksa skompromitowany były dziennikarz który ze wstydu nie powinien nosa z domu wychylić a ona też podobno najwyższych lotów nie jest….


Chmurka Gość | 22 września 2017, 23:59

Smutne to… Dobry dziennikarz… A skończył jak celebryta…Miał wszystko…. A teraz musi się dowartościować młodą kobietą… Ciekawe jak długo to będzie trwać? Teraz P. Durczok jest znany z kolorowej prasy:(


Gość | 22 września 2017, 22:48

I co ona jeszcze potrafi?


Dodaj komentarz
×