Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 17.12.2017

Dzisiaj Dzień Mężczyzn. Czego kobiety życzą Panom w ich święto? Anna Dereszowska, Weronika Rosati i inni [WIDEO]Gwiazdy składają życzenia mężczyznom

Dzisiaj obchodzimy Międzynarodowy Dzień Mężczyzn. Choć święto Panów nie jest tak bardzo popularne w Polsce, nie brakuje też wielu sympatyków 10 marca. Z tej okazji przygotowaliśmy dla mężczyzn małą niespodziankę.

Poprosiliśmy gwiazdy, aby przed naszą kamerą złożyły Wam, Drodzy Panowie, życzenia z okazji Waszego święta. Co by Wam chciała zakomunikować Weronika Rosati?

Chciałabym Wam złożyć wszystkiego dobrego, żebyście byli wspaniali, kochani, dobrzy i uczciwi, i nie zdradzali.

Niekonwencjonalne życzenia ma dla Was Anna Dereszowska.

Zrozumienia ze strony kobiet, bo to są trudne czasy dla Panów, takie niesprzyjające, bo My wchodzimy w obcasach w Wasz świat i często nie mamy dla Was zrozumienia, bo jesteśmy, okazuje się, lepiej zorganizowane i tak byśmy chciały, żebyście intuicyjnie czuli, czego My oczekujemy, a Wy jesteście inni, jesteście z innej planety i niekoniecznie musicie rozumieć bez słów to, czego My oczekujemy, więc ja Wam życzę zrozumienia z Waszej strony, cierpliwości z naszej strony. Życzę Wam roztropności, Drodzy Panowie.

Życzenia z pewnym przesłaniem złożyła też Magdalena Lamparska.

Mężczyznom życzę, żeby byli mężczyznami, żeby dziś pracowali nad właściwymi proporcjami, że jednak mężczyzna jest mężczyzną, kobieta jest kobietą i wydaje mi się, że ta relacja wymaga w XX w. przepracowania na nowo. Dziękujemy Wam, że jesteście, bo bez Was byłby ten świat po prostu nudny.

W imieniu całej redakcji przyłączamy się do życzeń i również życzymy mężczyznom wszystkiego, co najlepsze!

Zobacz także: Gwiazdy na strajku w Międzynarodowy Dzień Kobiet. Kto przybył? [Galeria + Wideo]

Anna Dereszowska - Pytanie na Śniadanie 04.03.2017

Anna Dereszowska – czego życzy mężczyznom w ich święto?

Lubisz mężczyzn z brodami?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×