Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 18.11.2017

Dlaczego księżna Diana nosiła dwa zegarki jednocześnie? Nigdy byśmy na to nie wpadli!

Księżna Diana śmierć, zabójstwo


Dwa zegarki księżnej Diany

31 sierpnia wypada 20 rocznica tragicznej śmierci kochanej przez cały świat księżnej Walii – Diany Spencer. Z tej okazji media publikują nieujawniane dotąd szczegóły z życia matki książąt – Williama i Harry’ego. Niektóre z nich są bardzo szokujące, inne niebywale romantyczne!

Pracownicy odchodzą od rodziny królewskiej! Echa skandali z księżną Dianą przysporzyły im problemów

Tym razem wyszedł na jaw jeden uroczy szczegół z życia księżnej, który dowodzi, że Diana była nie tylko wielkoduszną, prostolinijną osobą, ale także miała wielką romantyczną naturę. W mediach ukazała się informacja tłumacząca, dlaczego swego czasu księżna Diana nosiła na ręku nie jeden, ale… dwa zegarki. Okazuje się, że powodem tej fanaberii była jaj wielka miłość do Karola!

Dlaczego księżna Diana miała dwa zegarki?

Zegarki księżna nosiła jeszcze w okresie narzeczeńskim. Pierwszy z zegarków dostała od Karola na urodziny, a drugi należał właśnie do niego.

Młodziutka Diana wierzyła w to, że gdy będzie nosić oba przyniesie to szczęście narzeczonemu podczas rozgrywek polo. Ponadto, tłumaczyła sobie, że jeden z zegarków symbolizował ją, a drugi Karola, dlatego nosiła je razem. Takie sentymentalne podejście nawet do biżuterii wciąż udowadnia, jak wrażliwą osobą była księżna Diana. Nic dziwnego, że nazywano ją „Królową ludzkich serc”.

Dodi Al-Fayed nie skradł serca księżnej Diany! Dlaczego dopiero teraz ujawniono te fakty z ich życia?!

Księżna Diana i książę Karol

Księżna Diana i książę Karol

Księżna Diana w Australii

Księżna Diana nosiła dwa zegarki

Jesteś fanem księżnej Diany?Komentarzy: 2


widz | 23 sierpnia 2017, 13:28

Ta Dajana to taki damski typ POsPOlitego………Adrian Duuupa. To to do niczego się nie nadaje ….nawet w szachy ni gra . Nuda nuda nuda i jeszcze raz nuda !!!!


Fanka DianyGość | 23 sierpnia 2017, 08:56

Boże jakie bzdury! Ile razy ja na plaży czy w sytuacjach rozgrywek sporyowych ubierałam powierzony mi na ten czas drugi zegarek!


Dodaj komentarz
×