Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.02.2018

Związek Jennifer Lopez i Drake’a to… ustawka? Ma o tym świadczyć jeden dość intrygujący fakt

Jennifer Lopez i Drake Sylwester 2016


Drake chce się zemścić na P. Diddym?

Cały świat obecnie żyje tylko jednym – związkiem Jennifer Lopez i Drake’a. Gwiazdy muzyki już nie mogli dłużej się kryć i kilka dni temu postanowili ogłosić światu swoją miłość.

Zobacz: To już pewne! Jennifer Lopez i Drake są parą! Do sieci wyciekło ich pierwsze TAK INTYMNE zdjęcie

Gwiazda radia Funkmaster Flex ma swoją teorię na temat nowego związku J.Lo. Uważa, że Drake robi to tylko po to, by zemścić się na swoim rywalu, P. Diddym! Podkreśla, że panowie od dawna nie darzą się sympatią i jego uczucie z Lopez to kłamstwo. Jak twierdzi, zdjęcie w którym para podkreśla swój związek zostało umieszczone dokładnie w rocznicę strzelaniny w 1997 roku, podczas której aresztowana została zarówno Lopez, jak ówczesny chłopak.

J. Lo i Drake? To chyba prawdziwy policzek dla Diddy’ego! Cały dzień mi to zajęło, żeby połączyć fakty! Specjalnie Drake zostawił to zdjęcie, żeby je umieścić w rocznicę tamtej strzelaniny! – napisał DJ na swoim Twitterze

Myślicie, że ma rację?

Zobacz także: Jennifer Lopez rozpływa się nad partnerem: „Drake jest taki uroczy”

Jennifer Lopez i Drake - pierwsze wspólne zdjęcie

Jennifer Lopez i Drake – pierwsze wspólne zdjęcie

Jennifer Lopez i P. Diddy - rozdanie nagród Grammy 2000

Jennifer Lopez i P. Diddy – rozdanie nagród Grammy 2000

Jennifer Lopez czy Rihanna? Która bardziej pasuje do Drake’a?Komentarzy: 1


Gość123-m | 4 stycznia 2017, 15:15

Ten nos Jenifer z obdrapana kością widac na odległość.Zęby ma brzydkie i tyłek z silikonem.nie wie jak pokazywać opłacaną swoją nagość.Takie same mam ciało I naturalne, i nie pokazuję go w mediach za kase.Nawet bym nie chciała..Do szczęście nie jest mi to potrzebne.Chce tym wszystkim idiotom wpatrzonym w gwaizdki,że nie mają one wyłączności na piękno.Są piękniejsi opd nich ,Pełno ich w krajach Wschodu,że hoho I nikt o nich nie wie.


Dodaj komentarz
×