Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 25.02.2018

Wpis Doroty Szelągowskiej to prawdziwa gratka dla jej fanów! Ale to wiadomość od byłego męża prezenterki wzbudziła największą wrzawę w Internecie!

Dorota Szelągowska potwierdizła imię i płeć dziecka


Dorota Szelągowska urodziła córeczkę

Dorota Szelągowska, prezenterka Telewizji HGTV potwierdziła oficjalnie na swoim profilu na Facebooku narodziny dziecka. Gwiazd zdradziła również imię oraz płeć bobasa. Tym samym potwierdziły się wcześniejsze doniesienia mediów.

Bardzo dziękuję za wszystkie gratulacje i życzenia ❤ Wanda jest z nami od niedzieli ( obchodzi urodziny razem z HGTV Polska – to chyba jakiś znak ☺️) jest śliczna, zdrowa i cudowna. Tryb „matka” włączony, wracam do formy, ściskam Was ogromnie.
Do. – czytamy na profilu Doroty.

Przypomnijmy, że Wanda jest drugim dzieckiem Szelągowskiej. Gwiazda wychowuje również 16-letniego syna, Antka. Nie da się ukryć, że wiadomość Doroty w mediach społecznościowych wywołała wielką sensację wśród obserwatorów prezenterki. Jednak znacznie większą wrzawę wywołała informacja od byłego męża Doroty, Adama Sztaby.

Muzyk opublikował na Instagramie zdjęcie swojego synka, który jest owocem miłości Sztaby i Agnieszki Drankiowskiej. Publikacja była związana z drugimi urodzinami chłopca.

Post ten z pewnością nie wzbudziłby takiego zainteresowania, gdyby nie fakt, że syn Adama Sztaby przyszedł na świat w tym samym dniu, co córeczka Doroty Szelągowskiej!

Myślicie, że byli małżonkowie zdecydują się kiedyś na wspólną imprezę urodzinową dzieci?

Dorota Szelągowska wzięła cichy ślub?! Zdradził ją wpis na Facebooku

Dorota Szelągowska może pochwalić się ogromnym ciążowym brzuszkiem! Urodzi w święta?

Dorota Szelągowska urodziła! Znamy płeć i imię dziecka!

Małgorzata Rozenek czy Dorota Szelągowska?Komentarzy: 4


Gość | 14 stycznia 2018, 11:31

Odwalcie się od Doroty. Kobieta w ciąży nie zawsze czuję się komfortowo. Poza tym Dorota stawia na wygodę. Mi też się zdarza wyjść z domu bez makijażu, czy „wczorajszymi ” włosami.
Mężczyźni mają tylko kawałek gęby do ogolenia, a też im się tego robić nie chce codziennie. Ale to jest wtedy „zamierzone niechlujstwo lub seksowna dwudniówka”. Co za hipokryzja.
Gratuluję Dorotko i zawsze bądź sobą, nawet jak masz gorszy dzień- to Twoje życie.?


Gość | 13 stycznia 2018, 21:22

Nie w tym samym dniu co sztaby, jastrzab popraw się!


Gość | 13 stycznia 2018, 16:29

Bezgustownie jakby na zdjęciu z „ brzuszkiem”..;)!


Gość | 13 stycznia 2018, 16:28

Straszna na fotka z brzuchem. Wiem, że ciàża itd…., ale stylôwa i zaniedbanie to juz lekka przesada


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×