Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 18.01.2018

Dorota Szelągowska urodziła! Znamy płeć i imię dziecka!

Dorota Szelągowska urodziła córkę Wandę


Dorota Szelągowska urodziła córkę

Wspaniałe wiadomości. Dorota Szelągowska urodziła! Gwiazda HGTV została mamą po raz drugi. Jak informuje Plotek, na świat przyszła dziewczynka, która otrzymała imię Wanda. Ojcem dziecka jest partner Szelągowskiej, z którym podobno wzięła cichy ślub.

Dorota konsekwentnie nie komentuje życia prywatnego, do ostatniej chwili czekała z potwierdzeniem informacji o ciąży, którą jako pierwszy opublikował tygodnik Na żywo.

Gwiazda jest już mamą 16-letniego Antoniego. W przeszłości Szelągowska była żoną Adama Sztaby, z którym rozwiodła się po dwóch latach od zawarcia małżeństwa. Teraz jest w szczęśliwym związku i kolejny raz została dumną mamą!

Gratulujemy!  Koniecznie zobaczcie też jak Dorota wyglądała pod koniec 2017 roku – to jedyne zdjęcia gwiazdy w ciąży zrobione przez paparazzi.

Dorota Szelągowska nie pokazuje ciążowego brzuszka, a szkoda. Jest pięknie zaokrąglony! Spójrzcie tylko na zdjęcia, które zrobili jej paparazzi!

Dorota Szelągowska wzięła cichy ślub?! Zdradził ją wpis na Facebooku

Dorota Szelągowska potwierdziła ciążę! Wiemy czego zabronił jej lekarz

Małgorzata Rozenek czy Dorota Szelągowska?Komentarzy: 4


Gość | 13 stycznia 2018, 19:54

Locha hahaha


Gość | 12 stycznia 2018, 22:57

Gratulacje kochana Doroto bardzo lubię oglądać twoje programy pozdrawiam Wandę i panią Dorotę życzę wyspanych nocy wiem jak to mieć dziecko bo mi się siostra urodziła 26 Grudnia. dwa tygodnie i trzy dni bardzo ładna siostra lenka


Gość | 12 stycznia 2018, 11:13

nie czytając wiedziałam, że to będzie córeczka. gratulacje


GośćErna | 12 stycznia 2018, 06:18

Aaaa dejta spokoj!!!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×